Anasayfa / Boston Celtics / Toronto Raptors – Boston Celtics İddaa Tahmini 02.09.20 (Basket Guru)

Toronto Raptors – Boston Celtics İddaa Tahmini 02.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 2. maçında Toronto Raptors Çarşamba saat 00:30’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa Toronto’nun galibiyeti için 1.60 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.82 olarak belirlemiş.

Toronto ilk maçta beklentilerin çok altında kaldı, özellikle ilk çeyrekten Siakam’ın 3 faul alması dengelerini bozmuştu. 2019 yılının şampiyonu Raptors’ı ilk defa bu kadar dağınık ve kötü görmüştük ki tecrübeli koç Nurse de kenarda oyuna yeteri kadar müdahele edemedi aslında. Şimdi seride 1-0 gerideler ve ayakta kalmak adına bu maçtan ne yapıp edip galibiyet çıkarmak durumdalar. Aksi durumda ritm bulmuş Boston karşısında seride direnmeleri pek mümkün görünmüyor.

Boston ilk maçta beklediğinden çok daha iyi bir performans sergiledi ama bunun bir sebebi de Toronto’nun oyundan çabuk kopmasıydı. Yani sadece kendi performanslarının bu galibiyeti getirdiğini söylemek biraz abartı olur. Ayrıca Smart’ın da ilk maçta ekstra oynayıp 21 sayı ürettiğini unutmamak lazım. Her maç ondan bu skor katkısını beklemeleri pek gerçekçi olmaz. Özetle geniş bir kadroları olsa da asıl yük Tatum, Walker, Brown üçülüsünün omuzlarında.

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğunu söylemek güç. Toronto’nun Siakam, Ibaka, Gasol üçlüsü ile ilk maçta kuramadığı pota altı üstünlüğünü bu maçta kurmasını bekliyorum ki Lowry-VanVleet ikilisinin de skor kadar organizasyon konusunda da öne çıkmalarını bekliyorum. Smart’dan bu kez aynı x-faktör katkısı alamayacağını düşündüğüm Boston’ın yine Brown, Tatum, Walker üçlüsü ile Toronto’yu zorlayacağını ama bu kez koç Nurse’ün öğrencilerinin tecrübe farkı ile galibiyete uzanacaklarını, seriye tutunacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.60
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Türk Telekom – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 27.10.20

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk hafta mücadelesinde Türk Telekom Salı saat 20:30’da Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak. …