Anasayfa / NBA / Toronto Raptors – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 10.11.22

Toronto Raptors – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 10.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Toronto Raptors, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Houston Rockets ile Scotiabank Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını deplasman ekibi lehine 8.5 olarak belirlemiş.

Toronto Raptors şu ana kadar 11 maçtan 6 galibiyet çıkardı. Dallas karşısında kaybettikleri Siakam’a bir iki hafta içinde kavuşmaları bekleniyor. Bu süreçte zorlanmaları çok yüksek ihtimal çünkü oyunlarının merkezinde Pascal Siakam bulunuyor fakat fikstür avantajına da sahip olduklarını söyleyebiliriz. Houston, Oklahoma, Indiana, Detroit gibi ekiplerle karşı karşıya gelecekler. Siakam’ın yokluğunda Gary Trent’e VanVleet’e çok büyük iş düşüyor olacak.

Houston Rockets altı maçlık galibiyet serisini Orlando’ya konuk olduğu maçta noktalamayı başardı. Orlando karşısında Orlando’nun tüm savunma zaaflarından faydalandılar ve 134 sayı atarak kazandılar. Zaten şu sıralar Orlando ile oynayan her takım sezon içinde attığı en yüksek sayıya ulaşıyor. Milli oyuncumuz Alperen Şengün 17.1 sayı 9.9 ribauntları tutturmuş durumda ve çok önemli katkılarına devam ediyor. Buna rağmen Houston’ın yapabileceklerinin kısıtlı sayıda olduğunu biliyoruz.

Toronto Raptors sezona beklenilenin üstünde giriş yapmıştı. Siakam’ın yokluğunda Chicago’yu konuk ettikleri maçta yendiler ve ardından deplasmanda Chicago’ya kaybettiler. Bu süreçte yaratıcılıklarının farklı oyuncular tarafından arttırılmasını bekliyorum her ne kadar zor olsa da. Houston kısıtlı bir ekip olarak bunu yapabilecekleri takımlardan birisi. Bir kez daha dominant bir performans ortaya koyarak çift haneli galibiyet elde edebilirler.

Eksikler:

Toronto: Pascal Siakam, Justin Champagnie (gtd), Khem Birch
Houston: Bruno Fernando, Jae’Sean Tate

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …