Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toros de Aragua – Llaneros İddaa Tahmini 25.08.22

Toros de Aragua – Llaneros İddaa Tahmini 25.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Perşembe günü saat 01:00’da Llaneros ile karşılaşacak. Betroad misafir takımın galibiyeti için oranı 1.53 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Toros sadece bu grubun değil, ligin en zayıf halkalarından biri. 16 maçlarından 14 tanesini kaybettiler. Evlerinde de tam 5 maçtır galibiyet yüzü görmüyorlar. Son 2 maçlarında 18 Ağustos’da Guaira’ya 17 sayı farkla ve 19 Ağustos’da ise Broncos’a 16 sayı farkla yenilmişlerdi. 22 Ağustos’daki son sınavlarında ise güçlü rakiplerden Centauros’a zaman zaman direnseler de 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Llaneros ise grubun orta şekerli takımlarından biri. 17 maçtan 6 tanesini kazanabildiler ama daha da önemli bu galibiyetlerin 2 tanesini son 3 maçta geldi. Bu galibiyetlerden biri de 16 Ağustos’da konuk ettikleri bu maçtaki rakipleri Toros karşısında tam 38 sayı farkla gelmişti, rakiplerini tam anlamıyla sahadan silmişlerdi. Son sınavlarında ise 21 Ağustos’da konuk oldukları güçlü Centauros’a 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar.

Toros ligin zayıf halkalarından biri ve maç kazanmakta çok zorlanan bir takım. Evlerinde ile 5 maçtır kazanamıyorlar. Llaneros her ne kadar deplasmanlarda sorun yaşayan bir takım olsa da daha yeni evinde 38 sayı farkla yendiği rakibi karşısında psikolojik üstünlüğü ve seviye farkını kullanarak bir kez daha kazanacaktır diye düşünüyorum. Elbette deplasmanda olmalarının etkisiyle bu kez handikap riskine girmeyeceğim, direkt galibiyetleri için de oran tatmin edici. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 2 – 1.53
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Avtodor Saratov – Astana İddaa Tahmini 04.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Avtodor Saratov Salı günü saat 18:00’da Astana ile karşılaşacak. Hem …