Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toros de Aragua – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 18.08.22

Toros de Aragua – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 18.08.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Toros de Aragua Perşembe günü saat 01:00’da Piratas de La Guaira ile karşılaşacak. Betroad ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Aragua grubun ve tüm ligin zayıf halkalarından birisi, 13 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler ve son 3 maçlarını da üst üste kaybettiklerini gördük, oldukça formsuz durumdalar. Üstelik son 2 kayıpta önce evlerinde Broncos’dan 15 ve son olarak da deplasmanda Llaneros’dan tam 38 sayı fark yemişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Sadece 60 sayı üreterek hücumda tam anlamıyla sınıfta kalmışlardı 2 gün önceki o maçta.

Guaira ise grubun orta seviye takımlarından biri. 16 maçlarından 7 tanesini kazandılar şuana kadar. Üst üste 2 maçlarını kaybettikten sonra 2 gün önceki son maçlarında konuk ettikleri Broncos’u 92-84 ile geçerek tekrar kendilerine geldiklerinin mesajını da vermişlerdi. O maçta Hollis 29 sayı, 8 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Cory 17 sayı, Ramirez 13 sayı ile ona destek olan diğer isimler olmuşlardı galibiyet yolunda.

İki takım arasında hem sahada oynanan basketbol seviyesi hem de kadro kalitesi anlamında net farklar var, zaten bunun yansımasını da puan tablosunda görebiliyoruz. Aragua son haftalarda üst üste kayıplar yaşarken hiç varlık gösteremedi ve rakiplerin çift haneli farklarla rahat galibiyetler almasına seyirci kaldı. Son maçında denk rakiplerinden Broncos’u 8 sayı farkla geçen Guaira’nın da zayıf rakibi karşısında deplasmanda olmasına rağmen Hollis liderliğinde galibiyete uzanacağını, handikapı da aşacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Neptunas – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 03.10.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Pazartesi günü saat 19:00’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …