Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toros del Valle – Titanes de Barranquilla İddaa Tahmini 19.06.24

Toros del Valle – Titanes de Barranquilla İddaa Tahmini 19.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Toros del Valle Çarşamba günü saat 03:00’da Titanes de Barranquilla ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Toros son 3 maçtan ikisini kazandı ama buna rağmen 7 galibiyette kaldı sadece. Bu da onları ilk 4 yarışından uzakta tutmayı sürdürdü, bu maçtaki rakipleri ile aralarında tam 7 galibiyetlik bir fark var! Evlerindeki karnelerine baktığımızda üst üste 3 maçlarını kazandıktan sonra 18 Haziran’daki son sınavda ise buradaki rakipleri Titanes karşısında tam 36 sayı farkla hezimete uğradıklarını görmüştük! 

Titanes ise rakibinin aksine istim üstünde, son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 14 galibiyete ulaşarak ilk 4 yarışındaki yerlerini sağlamlaştırdılar. Deplasman karneleri de gayet iyi, evden uzakta da üçte üç yaptılar son dönemde. Nitekim son maçta da daha dün yine bu sahada Toros’u 67-103 gibi dominant bir skorla ezip geçmişlerdi! O maçta Oglivie 25 sayı, 7 ribanud, Atencia 22 sayı ve Trocha-Morel 13 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım belirttiğim gibi daha dün yine bu sahada karşılaşmışlar ve Titanes rakibini 36 sayı farkla domine etmişti. Bu kadar kısa sürede takımların güç dengesinin değişeceğini düşünmüyorum. Evet ev sahibi ekip belki bu kez biraz daha direnebilir ama o kadar. Bu nedenle de tercihim misafir takımın galibiyetinden yana olacak. Oglivie, Atencia, Morel liderliğinde handikapı geçerek bir kez daha kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.76
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …