Anasayfa / Basketbol Haber / Trabzonspor Basketbol’dan Kötü Haber Gelebilir

Trabzonspor Basketbol’dan Kötü Haber Gelebilir

Bilindiği üzere Trabzonspor Basketbol‘da finansal problemler devam ediyor ve takımda şuanda yaprak kıpırdamadı transfer hamleleri açısından.

Yönetim geçtiğimiz günlerde durum değerlendirmesi adına önemli bir toplanı gerçekleştirdi. Elbette görüşülen temel konular; transfer yasağına neden olan FIBA’daki toplam 12 dosya ve futbol branşının yönetimi ile yaşanan finansal problemlerdi. Öncelikli olarak FIBA tarafındaki dosyaları kapatabilmek adına çalışan yönetimin tüm bu borçları kapatabilemk için önemli kaynağa, desteğe ihtiyacı var ve şimdiye kadar bu konuda bir gelişme yaşanmadı.

Aradığı finansal desteği ve kaynakları halen bulamayan Trabzonspor Basketbol yönetimi de haklı olarak ligden çekilme opsiyonunu öncelikli olarak düşünmeye başladı.

Lige katılım için gerekli olan bedeli ödeyen bordo mavililerin son durumu yakın zamanda netlik kazanacak. Koç Bulkaz yönetimindeki teknik heyet olumlu gelişmeler olacağını düşünerek transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bu arada koçun da henüz resmi olarak sözleşme imzalamamış olduğunu hatırlatayım.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir