Anasayfa / Czarni Slupsk / Trefl Sopot – Czarni SlupskTrefl Sopot İddaa Tahmini 06.01.23

Trefl Sopot – Czarni SlupskTrefl Sopot İddaa Tahmini 06.01.23

Polonya Ligi 15. hafta mücadelesinde Trefl Sopot Cuma günü saat 19:30’da Czarni Slupsk ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Trefl ligin iddialı takımlarından birisi. Nitekim 13 maçlarından 10 tanesini kazandılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda ise alt sıra ekiplerinden Lancut’u 83-68 ile farklı geçerken, denk rakiplerinden lider Wroclaw’a ise direnememişler ve 14 sayı farkla bu kez kaybetmişlerdi. Yılın kendileri adına kapanış maçında ise Anwil’i deplasmanda 80-83 ile geçmeyi bilmişlerdi. 

Czarni ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. 14 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler ve play-off yarışından sadece 1 adım gerideler. Ancak konu deplasman karnelerine gelince ciddi sıkıntı yaşadıkları bir gerçek, 4 maçlarını üst üste kaybettikten sonra 2022’nin son deplasman maçında ise denk rakiplerinden Bydgoszcz’i 59-86 gibi farklı bir skorla geçerek kötü gidişe dur derken aslında bu kadar farklı kazanmaları da bir sürpriz olarak nitelendirilebilir elbette. 

Puan tablosunda da göreceğimiz üzere iki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Trefl ligin güçlü ilk 4 adaylarından birisi. Nevels, Freimanis, Salumu, Zyskowski, Radic, Wells gibi yakından tanıdığımız silahlara sahipler. Bu sezon evlerinde sadece 1 kere yenildiler ki o da lider Wroclaw’a karşıydı. Şimdi tekrar taraftarları ile barışmak ve üst sıralardaki iddialarını sürdürmek adına motive çıkacakları bu maçta kendi sikletlerinde olmayan rakiplerini handikapı da geçerek yeenebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.71
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.96
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 29.01.23

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile …