Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trefl Sopot – Wilki Morski Szczecin İddaa Tahmini 28.09.19

Trefl Sopot – Wilki Morski Szczecin İddaa Tahmini 28.09.19

Polonya Ligi açılış haftası mücadelesinde Trefl Sopot Cumartesi saat 19:00’da Wilki Morski Szczecin ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galbiyeti için 1.40 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.51 olarak belirlemiş.

Geçen sezonun orta halli takımlarından Trefl bu sezon da benzer bir misyonda olacak, amaçları play-off potasını zorlamak olacak. Leonczyk ve Kolenda gibi iki önemli ismi ellerinde tutarlarken İtalya 2. ligden tecrübeli skorer Ayers’ı, Karesispor’da izlediğimiz skorer oyun kurucu Medlock ve Romanya’da iyi bir performans sergileyen Foulland’i de kadrolarına kattılar.

Wilki de geçtiğimiz sezonun orta şekerli takımlarından biriydi tıpkı rakipleri gibi. Ancak yeni sezon önce önemli isimleri kaptırılar, Sajus, Schenk ve Watts takımdan ayrılan isimler oldular. Tecrübeli kanat oyuncusu Kikowski’yi ise tutmayı başardılar. Thomas Davis, yolu ülkemizden de geçmiş olan Ben McCauley, geçtiğimiz sezonun skorer isimlerinden Cleveland Melvin ve Macaristan liginin önemli skorerlerinden Dustin Ware takımın yeni silahları olacaklar.

İki takımın da denk güçler olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Prokom hem ev sahibi avantajına sahip hem de Kolenda ile Leonczyk gibi isimleri elde tutmanın avantajına ve Medlock gibi tecrübeli bir guardın direksiyonda olmasının da avantajına sahipler ayrıca. Özetle bu maçta favori konumundalar ve sezona evlerinde başlamanın artılarını kullanıp zaman zaman zorlansalar da kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.51
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …