Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Trento – Bonn İddaa Tahmini 18.09.19

Trento – Bonn İddaa Tahmini 18.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Trento Çarşamba saat 21:00’da Bonn ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise İtalyan ekibinin galibiyeti için 1.36 oran açıklamış.

Trento hazırlık dönemini en verimli ve formda geçiren takımların başında geliyor. Yeni koçları Brienza liderliğinde dengeli bir kadro kurdular. Justin Knox, Andres Forray, Davide Pascolo, Aaron Craft gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra George King, Rashard Kelly ve James Blackmon gibi potansiyelli oyunculara da sahipler. Son 2 hazırlık maçlarında da sırasıyla Pesaro’yu 12 ve son şampiyon Venezia’yı 16 sayı farkla geçmişlerdi.

Bonn da yeni bir koçla, Paech ile yola devam ediyor. Bu sezon da BBL’de play-off yapmaya çalışacaklar. Kadrolarında 3 tecrübeli isim var ellerinde tuttukları; Bojan Subotic, Yorman Polas Bartolo ve T.J. DiLeo. Yeni ekledikleri Benjamin Simmons, Brandan Frazier, Stephen Zimmerman, Joshiko Saibou ve Tre McKinney-Jones da diğer dikkat çeken isimler oldular. Son hazırlık maçlarında ligin yeni takımlarından Hamburg’u 98-79 ile rahat geçmişlerdi.

Trento kadro kalitesi ve oyuncuların uluslararası tecrübesi açısından 1 adım önde rakibine göre. Ayrıca ev sahibi avantajına da sahipler. Hazırlık dönemini ne kadar formda geçirdiklerini de düşündüğümüzde dişine göre olan rakibi Bonn karşısında galibiyete yakın olarak taraf olduklarını düşünüyorum. Son şampiyon Venezia karşısında oynadıkları oyunu sürdürerek rahat kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.36
Güven İndeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …