Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trento – Pistoia İddaa Tahmini 25.09.19

Trento – Pistoia İddaa Tahmini 25.09.19

İtalya Lega Basket SerieA açılış haftasında Trento Çarşamba saat 21:30’da Pistoia ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Trento yeni koçu Brienza ile iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Kadrolarındaki genç ve yetenekli isimlerin adaptasyon süreçlerini neredeyse tamamladıklarını söyleyebiliriz. Tecrübeli isimler Justin Knox, Andres Forray, Davide Pascolo ve Aaron Craft’ın yanı sıra George King, Rashard Kelly ve James Blackmon Jr. da takımın öne çıkması beklenen isimleri olacaklar.

Pistoia da koç değişikliğine gitti ve göreve koç Carrea’yı getirdiler. Onun yönetiminde kurdukları kadro da vasat seviyelerde ve yine düşme hattından uzak kalmayı hedefleyen sıradan bir takım izleyeceğiz gibi görünüyor. Tecrübeli isimler Zabian Dowdell, Terran Petteway, Jean Salumu, Angus Brandt, D’Ercole’nin etrafında Justin Johnson ve Carl Wheatle gibi iki gençle düşmemek için direnmeye çalışacak bir kadro olacaklar.

Trento iyi bir hazırlık dönemi geçirdi ve EuroCup’da mücadele edecek olmalarının etkisiyle kurdukları geniş rotasyonla Serie A’da daplay-off yarışında söz sahibi olabileceklerini düşünüyorum. Ayrıca tecrübeli – kalite indeksinde önde oldukları Pistoia karşısında bir de ev sahibi avantajına sahipler. Taraftarları önünde sezona galibiyetle başlayabilecek tüm silahlara sahipler. Craft liderliğinde handikapı geçerek rahat bir galibiyet almalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.74
Güven İndeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa …