Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trento – Treviso İddaa Tahmini 05.09.20

Trento – Treviso İddaa Tahmini 05.09.20

İtalya Süper Kupa C grubu mücadelesinde Trento Cumartesi saat 21:30’da Treviso ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Trento ilk 2 maçını kaybederken hep son anlardaki hataları ile ve biraz da şanssızlığı nedeniyle kazanamadı. Trieste deplasmanında 3 ve içerde Venezia karşısında 4 sayı farkla yenildiler. Hücumda Morgan, Williams, Sanders, Browne gibi farklı isimlerden skor üreterek pek sorun yaşamadılar aslında ama henüz istikrar ve elbette savunma konusunda istenen seviyede değiller.

Treviso ise ilk maçta güçlü rakibi Venezia’dan fark yedikten sonra ikinci maçta denk rakiplerinden Trieste karşısında direnç seviyesini yükseltti ve iyi oynadığı maçı son anlarda 4 sayı farkla kaybetti. Mekowulu ilk maçtaki gibi pota altında etkili bir oyun sergileyip dikkatleri üstüne çekerken Russell da biraz olsun beklentileri karşıladı ve takımının oyunda kalmasını sağladı. Henüz hazır olmasalar da direnç seviyelerini bir kademe daha yukarı çektiklerini söyleyebiliriz.

Elbette Trento kağıt üstünde daha kaliteli bir kadroya sahip. Ama sezonun bu döneminde iki yeni kurulmuş takım arasında sahada ciddi farklar olacağını düşünmüyorum. İlk galibiyetini arayan iki takımın kapışmasında genelde denk güçlerin mücadelesini izleyeceğimizi, bir takımın diğerine net olarak ağır basacak fırsatı yakalayamayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de Treviso lehine açılmış handikapı yanıma almayı tercih edeceğim.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Unicaja Malaga – Barcelona İddaa Tahmini 24.09.20

İspanya Liga Endesa 2.hafta mücadelesinde Unicaja Malaga Perşembe saat 22:45’de Barcelona ile karşılaşacak. İddaa misafir …