Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trento – Venezia İddaa Tahmini 02.09.20

Trento – Venezia İddaa Tahmini 02.09.20

İtalya Süper Kupa C grubu mücadelesinde Trento Çarşamba saat 21:00’da Venezia ile karşılaşacak. İddaa Venezia’nın galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.44 olarak belirlemiş.

Trento ilk maçta beklentileri karşılayamamış ve denk rakiplerinden Trieste karşısında dirense de 3 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamıştı. Eski Daçkalı Browne 23 sayı ile takımına liderlik ederken yeterli olmamıştı. Özellikle savunmada ciddi şekilde zorlandıklarını görmüştük ki 86 sayı yedikleri bir maçı kazanmaları pek de mümkün değildi zaten.

Venezia ise tecrübeli oyunculardan kurulu kadrosunu korumayı başardı ve bunun meyvelerini toplayacağını ilk maçtan da gösterdi. Kendilerini az da olsa zorlaması beklenen Treviso’yu 14 sayı farklı rahat geçtiler. Chappell, Daye, Fotu gibi isimler ön plana çıkarken Tonut da bu sezon takımın önemli isimlerinden biri olacağını gösterdi sergilediği performansla. Ayrıca takım olarak da yine savunmada ne kadar istikrarlı ve disiplinli olduklarının mesajını verdiler herkese.

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar var. Daha ilk maçtan zaten Venezia durumu özetlemişti sergilediği performansla. İlk maçta özellikle savunmada sorunlar yaşayan Trento’nun da onlara pek direnebileceğini düşünmüyorum. Venezia’nın tecrübeli uzunlarını bu maçta daha iyi devreye sokacağını, Watt ve Fotu ile üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. Bu nedenle tercihim handikap riskine girmeden direkt Venezia galibiyeti olacak. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.44
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Bilbao İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gran Canaria Cumartesi saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. İddaa …