Anasayfa / Cantu / Treviso – Cantu İddaa Tahmini 25.10.20

Treviso – Cantu İddaa Tahmini 25.10.20

İtalya Lega Basket Serie A 5. hafta mücadelesinde Treviso Pazar saat 21:00’da Cantu ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 13.5 olarak açıklamış.

Treviso 4 maçın ardından sadece 1 galibiyet alabildi ve iyi bir durumda değiller, ligin zayıf halkaları arasında yer alıyorlar. Son 3 maçlarını üst üste kaybederken Milano’dan 40, Brescia’dan 7 ve Brindisi’den 16 sayı yemişlerdi. Hücumda Logan ve Russell liderliğinde Mekowulu ve Carroll’ı da devreye sokarak etkili olmaya çalışıyorlar ama savunmada yaşadıkları sorunlar onları son maçlarda galibiyetten uzak tutmuş durumda.

Cantu cephesinde ise işler daha yolunda, 4 maçlarından 2 tanesini kazandılar ve ligin orta halli takımlarından biri konumundalar. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Varese ve Pesaro gibi denk rakipleri geçerken, son maçta da konuk ettikleri güçlü rakipleri Venezia karşısında iyi direnmişler, 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Jaime Smith liderliğinde James Woodard ve Jazz Johnson’ı iyi kullanıyorlar.

Ligin denk takımlarından ikisinin karşılaşmasını izleyeceğiz. Sonuçlar bakımından Treviso rakibinden bir adım geride olsa da ev sahibi avantajıyla bu farkı kapatmak isteyeceklerdir. Ancak Cantu da formda guardları Smith liderliğinde bu sezon bir çok kez gösterdiği gibi yine kolay lokma olmayacağını kanıtlayacak, direnç gösterecektir. Ev sahibinin kazansa da çift haneli farklarla rahat bir mücadele çıkaramayacağı kanaatindeyim. 

İddaa Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+13.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Olimpia Milano – Alba Berlin İddaa Tahmini 01.12.20

Turkish Airlines Euroleague 6. hafta erteleme maçında Olimpia Milano Salı saat 22:45’de Alba Berlin ile …