Anasayfa / Brindisi / Trieste – Brindisi İddaa Tahmini 17.05.21

Trieste – Brindisi İddaa Tahmini 17.05.21

İtalya Lega Basket Serie A çeyrek final serisi 3. maçında Trieste Pazartesi saat 20:00’da Brindisi ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Normal sezonu 2. sırada bitirmiş olan formda Brindisi tam kadro oynamasının ve ev sahibi  avantajının yüm nimetlerinden faydalanarak seriyi 2-0’a getirmeyi başardı, artık sadece 1 galibiyete daha ihtiyaçları var yarı final bileti için. Son maçta 86-54’lük bir skorla kazanarak tam anlamıyla Trieste’yi ezip geçmişler, tüm dirençlerini kırmışlardı. O maçta Perkins 17 sayı, 8 ribaund, Gaspardo 16 sayı, 6 ribaund ve Willis 11 sayı, 9 ribaund ile boyalı alanı domine ederek galibiyetin mimarları olmuşlardı. 

Trieste sezonu 7. sırada bitirip play-off bileti kaparak zaten bir sürprize, önemli bir başarıya imza attı. Daha önce de söylediğim gibi buradan sonrası artık peri masalı olur. Brindisi’nin de buna izin vermeyeceklerini ilk 2 maçta, özellikle 2. maçta net olarak anladıklarını düşünüyorum. İlk maçta en azından 64 sayı üretebilmişlerdi ama ikinci maçta tam anlamıyla yerlerde süründüler sadece 64 sayıda kaldılar. Alviti (14 sayı) ve Upson (11 sayı) dışında çift haneli skor katkısı verebilen isim çıkaramamışlardı. 

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını ilk 2 maçta net olarak gördük. Brindisi hem hücumda her zamanki gibi 80-85 baremine zorlanmadan çıkmış hem de üstün bir savunma performansıyla rakibini önce 64 sonra da sadece 54 sayıda tutarak farklı, net galibiyetlere imza atmıştı. Serinin 3. maçında deplasmanda olacaklar ama farklı bir senaryol olacağını düşünmüyorum ve Brindisi’nin daha fazla uzatmadan Trieste’yi evinde de yenerek seriyi 3-0 ile süpüreceğini öngörüyorum, oranı yükseltmek isteyenler Brindisi’nin handikaplı galibiyetlerine alternatif olarak yönelebilirler. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.42
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …