Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trieste – Pesaro İddaa Tahmini 09.03.19

Trieste – Pesaro İddaa Tahmini 09.03.19

İtalya Lega Basket Serie A 21.hafta mücadelesinde Trieste Cumartesi saat 22:30’da Pesaro ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Trieste 20 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırdı ve 8.sıradan play-off resminde yer almayı başardılar. İç saha performansları da lig ortalamalarının üstünde, 10 maçtan 6 galibiyet çıkardılar şuana kadar. Son 2 maçta Torino’yu uzatmada yenerken Varese’ye ise kaybetmişlerdi. Play-off yarışında kalabilmek adına artık reaksiyon göstermeleri gerekiyor ki son maçta deplasmanda Pistoia’yı 13 sayı farkla geçerek bir adım attılar bu konuda.

Pesaro ise 6 galibiyet alabildi ve ligin vasat takımlarından biri. Düşme potasından sadece 1 maç uzaktalar ve play-off şansları artık kalmadı, 4 maç uzaktalar. Deplasman karneleri oldukça kötü tahmin edebileceğiniz üzere, 9 maçtan 7 tanesini kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda sırasıyla Reggio Emilia’ya 42 sayı farkla yenilip, denk rakiplerinden Pistoia’yı 4 sayı ile geçtiler ve son olarak Milano’ya 37 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Trieste play-off yarışında önemli bir viraja girdi ve artık özellikle kendi sahalarındaki maçlarda hatasız oynamaları gerekiyor. Ayrıca Pesaro rakiplerinin çoğunun yendiği bir rakip, dolayısıyla bu maçtan net bir galibiyet çıkararak averajlarını da düzeltmeleri gerekiyor. İddiası kalmayan Pesaro’nun agresif rakibi karşısında deplasmanda varlık gösterebileceğini düşünmüyorum, ev sahibinden çift haneli farklarla rahat bir galibiyet bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Unicaja Malaga – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 29.09.20

7DAYS EuroCup açılış haftası mücadelesinde Unicaja Malaga Salı saat 21:45’de Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. İddaa …