Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trieste – Virtus Bologna İddaa Tahmini 13.12.20

Trieste – Virtus Bologna İddaa Tahmini 13.12.20

İtalya Lega Basket Serie A 11. hafta mücadelesinde Trieste Pazar saat 20:00’da Virtus Bologna ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Trieste şimdiye kadar 5 maç yapabildi kendilerindeki ve rakiplerdeki covid vakalarının etkisiyle. Bu nedenle de ligin hazır olmayan, maç eksiği bulunan takımlarından biri konumundalar. Son 3 maçlarında da bunu net olarak görmüştük zaten, Milano’ya 22, Brescia’ya 12 ve Brindisi’ye 3 sayı farkla yenildiler. Evlerindeki son 2 maçlarını da kaybettiklerini belirtelim. Savunmada sorun yaşadıkları, yumuşak kaldıkları gibi hücum üretkenliği konusunda da sıkıntıları devam ediyor.

Bologna’da geçtiğimiz günlerde ilginç olaylar yaşanmış, koç Djordjevic’i kova yönetim sonrasında oyuncuların tepkisine kulak vermiş ve kararından vazgeçmişti. Bu gelişmelerin ardından çıktıkları zorlu Monaco deplasmanında 18 sayı farkla geri düşmelerine rağmen maçı bırakmayıp 6 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Özetle müthiş bir reaksiyon gösterdiler ve takımda keyiler yerine gelmiş durumda. Şimdi sırada ligdeki kötü gidişata dur demek var. 9 maçta 4 kayıp yaşadılar ve artık daha fazlasına tahammüleri kalmadı.  Henüz fiziksel olarak iyi durumda olmayan Belinelli bu maçta da forma giyemeyecek. 

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Teodosic, Weems, Gamble gibi tecrübeli isimlerle rakiplere karşı net olarak üstünlük kurmaları bekleniyor. Artık EuroCup’daki performanslarını Serie A’ya yansıtma zamanları geldi. Koç Djordjevic’in takımda kalması için gösterdikleri ve onlara Monaco maçını getiren reaksiyonun, agresifliğinde Serie A’da devam edeceğini, vasat rakipleri Trieste’yi deplasmanda da olsa çift haneli farklarla yenebileceklerini düşünüyorum.  

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.45 
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …