Anasayfa / Guaros de Lara / Trotamundos – Guaros de Lara İddaa Tahmini 22.08.22

Trotamundos – Guaros de Lara İddaa Tahmini 22.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Trotamundos Pazartesi günü saat 00:00’da Guaros de Lara ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Trotamundos sadece grubun değil ligin iddialı takımlarından biri. 17 maçlarından 14 tanesini kazandılar. Son haftalarda ufak bir düşüş yaşasalar da bunların iş kazası olduğunu ve tekrarlanmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca evlerindeki performanslarının da şuana kadar kusursuz olduğunu sekizde sekiz yaptıklarının altını çizmek gerekli. Bu maçlarda rakiplerine ortalama 9 sayı farkla üstünlük kurdular. 

Guaros ise grubun vasat takımlarından biri. Şuana kadar çıktıkları 16 maçtan 10 tanesini kaybettiler. Deplasman karnelerine baktığımızda da durumun sıkıntılı olduğunu görebiliriz, evden uzaktaki 9 maçlarından 7 tanesini kaybettiler. Son olarak 19 Ağustos’da Brillantes’e konuk olmuşlar ve 9 sayı farkla kaybetmişlerdi. Hücumda sorunlar yaşadıkları maçta sadece 75 sayı üretebilmişler, bu nedenle yeteri kadar direnememişlerdi.

Puan tablosuna da yansıdığı üzere iki takım arasında hatrı sayılır farklar var. Trotamundos sadece bu grubun değil tüm ligin iddialı takımlarından biri, hatta bana göre bir şampiyonluk adayı. Bu sezonki ilk karşılaşmalarında rakiplerini deplasmanda 8 sayı farkla yenmişlerdi ve bu kez kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla çift haneli farkları yakalayıp daha net bir galibiyete uzanacaklarını tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …