Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trotamundos – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 11.08.22

Trotamundos – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 11.08.22

Venezüela Ligi Batı grubunda Trotamundos Perşembe günü saat 02:30’da Piratas de La Guaira ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Trotamundos sadece grubun değil, tüm ligin iddialı takımlarından biri. Şuana kadar çıktıkları 13 maçtan 12 tanesini kazandılar ve daha da önemlisi evlerindeki 6 maçı da kayıpsız geçtiler, taraftarları önünde namağlup ünvanına sahip gruptaki tek takım konumundalar. Evlerindeki son maçta da daha dün bu maçtaki rakipleri Guaira’yı 85-78 ile geçmişlerdi. O maçta Davis 18 sayı, 10 ribaund ve Colmenares 16 sayı, 12 ribaund, 5 asist ile ile double-double yaparlarken Cubillan da onlara 15 sayı, 6 ribaund, 9 asist ile eşlik etmişti.

Guaira iseligin orta seviyedeki takımlarından biri. 14 maçtan 6 tanesini kazanabildiler ama son 3 maçlarından iki tanesini kazanabildiklerini, formsuz olduklarını da belirtelim. Hatta bu kayıpların ikisinin de bu maçtaki rakipleri Trotamundos karşısında geldiğinin da altını çizelim. Önce içerde 5 sonra da 10 Ağustos’da yani dün deplasmadan, yani bu sahada 85-78 ile kaybetmişlerdi. O maçta Warren 22 sayı, 3 asist ve Cory 17 sayı, 2 ribaund ile yegane direnebilen isimlerdi.

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını anlamak için puan tablosuna bakmamız yeterli. Trotamundos 13 maçtan 12 tanesini kazandı ve ligin güçlü takımlarından biri. Son dönemde de rakibi ile iki kere karşılaştı ve hem içerde hem de dışarıda kazandı. Daha dün bu sahada 7 sayı farkla yendikleri rakipleri karşısında yine sürprize izin vermeyeceklerini ve kazanırken handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Avtodor Saratov – Astana İddaa Tahmini 04.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Avtodor Saratov Salı günü saat 18:00’da Astana ile karşılaşacak. Hem …