Anasayfa / Enisey Krasnoyarsk / Tsmoki Minsk – Enisey İddaa Tahmini 24.10.22

Tsmoki Minsk – Enisey İddaa Tahmini 24.10.22

VTB Ligi mücadelesinde Tsmoki Minsk Pazartesi günü saat 20:00’da Enisey ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Minsk ligin zayıf halkalarından birisi ve ilk 4 maçlarını da beklendiği gibi kaybettiler. Son 2 maçlarında konuk oldukları MBA’ya 19 sayı farkla ve içerde Avtodor’a 25 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. O son maçta sadece 72 sayıda kalmışlar, Bilizniuk 25 sayı, 8 asist ile takımını ayakta tutmaya çalışmış ama yeterli olamamıştı. Zach Smith 20 syaı, 13 ribaund ve Sitnik de 13 sayı ile direnen diğer isimler oldular. 

Enisey de rakibi gibi ligin zayıf halkalarından birisi, ligin galibiyet alamayan iki takımından biri konumundalar. Son 2 maçlarında önce deplasmanda Samara’ya beklenmedik şekilde direnmişler ama uzatmada 6 sayı farkla kaybetmişler, sonrasında konuk ettikleri güçlü rakipleri Zenit karşısında ise hiç varlık gösterememiler ve tam 28 sayı farkla hezimete uğramışlardı. Sadece 61 sayı üretebildikleri o maçta Gudumak 13 sayı ile yegane çift haneli üretim yapabilen isimdi. 

Her ne kadar Enisey kağıt üstünde rakibinden iyi bir takım konumunda görünse de sahada oynanan basketbola bakınca aralarında pek de bir fark yok diyebiliriz Minsk ile. Nitekim ligin henüz galibiyet alamayan iki takımından bahsediyoruz. Minsk’in evindeki bu maçta kendisi gibi formsuz denk rakibi karşısında Bilizniuk ve Zach Smith liderliğinde direneceğini, kaybetse de en azından handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+11.5) – 1.47
Hovarda Oranı: MS 1 (+11.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …