Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Tunus – Filipinler İddaa Tahmini 06.09.19

Tunus – Filipinler İddaa Tahmini 06.09.19

Dünya Kupası klasman mücadelesi N grubu maçında Tunus Cuma saat 15:00’da Filipinler ile karşılaşacak. İddaa Filipinler lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Tunus Roll ve Mejri liderliğinde aslında dişine göre bir grupta yer alıyordu. İspanya’ya farklı kaybettikten sonra İran’ı yenseler de Porto Riko’ya karşı son topta kaybedince ikinci tur şansları kalmadı. Yine de son 2 maçta oynadıkları basketbolla umut verdiler klasman maçları öncesi  ki 2 yıldıza Romdhane de eşlik etti x-faktör olarak.

Filipinler ise zorlu grupta İtalya ve Sırbistan’a karşı hiç direnç gösteremediği gibi denk rakipleri Angola karşısında da uzatma sonunda kaybederek sıfır çekmişti. Blatche fazla kiloları beklentilerin altında kaldı bu turnuvada. Perez dışında da başka bir alternatif skor opsiyonu bulamadıkları için oldukça kötü bir basketbol oynadılar şuana kadar.

Tunus rakibine göre çok daha tecrübeli bir kadroya sahip. Olimpiyat elemelerinde şanslarını devam ettirebilmeleri için bu maçı kazanmaları gerekiyor ve Roll ile Mejri gibi iki yıldız liderliğinde kötü durumda olan zayıf Filipinler’i çift haneli farklarla yenmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.55
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.78
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Legia Warsaw – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 13.10.19

Polonya Ligi 3.hafta mücadelesinde Legia Warsaw Pazar saat 20.00’da Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. İddaa misafir …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.