Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Tunus – İran İddaa Tahmini 02.09.19

Tunus – İran İddaa Tahmini 02.09.19

Dünya Kupası 3.gün mücadelesinde Tunus Pazartesi saat 11:30’da İran ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Tunus lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Tunus ilk maçta güçlü İspanya karşısında beklendiği gibi varlık gösteremedi. Aslında ilk yarıda iyi direnmişlerdi ama ikinci yarıda Roll ile Mejri’nin nefesi tükenince daha fazla direnemdiler ve farkın aniden açılmasına engel olamadıkları için 62-101 kaybetmekten de kurtulamadılar. Şimdi ikincilik şanslarını devam ettirebilmek için bu maçı kazanmak zorundalar.

İran ilk maçta denk rakiplerinden Porto Riko karşısında neredeyse 35 dakika çok iyi bir maç çıkarmış ve Haddadi liderliğinde oyunu domine etmişti. Ama son çeyreğin ikinci bölümünde rakibin muhteşem geri dönüşünü de sadece seyretmekle yetindiler ve son saniye topuyla ellerindeki maçı vererek grup ikinciliği için büyük bir yara aldılar. Artık bu maçı kazanıp Porto Riko’nun hem Tunus’a hem de İspanya’ya yenilmesini bekleyecekler.

Bir tarafta Haddadi diğer tarafta Mejri bizleri pota altında çok keyifli bir mücadele bekliyor. Ancak Roll liderliğinde kısa rotasyonu konusunda Tunus’un bir adım önde olabileceğini düşünüyorum. Denk güçlerin kapışmasında iki takımın da ikincilik yolunda mutlak kazanması gereken bir maç. Bu nedenle karşılıklı olarak oyundan kopmayacaklarını ve son topa kadar şanslarını sürdürmek isteyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) / 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) / 1.44
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Khimki – Enisey İddaa Tahmini 19.01.20

VTB Lig mücadelesinde Khimki Pazar saat 15:00’da Enisey ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 181.5 …