Anasayfa / Avusturya Milli Takımı / Türk Telekom’un Yeni Yıldızı Milli Takım için Karar Aşamasında

Türk Telekom’un Yeni Yıldızı Milli Takım için Karar Aşamasında

İsrailli haber portalı Walla‘dan Arale Weisberg’in haberine göre Türk Telekom‘un yeni yıldızı Sylven Landesberg, İsrail’den milli davet almasına karşın Avusturya’nın davetini kabul etmek üzere.

Habere göre 28 yaşındaki guard/forvet, teklife olumlu cevap vermek üzere ve EuroBasket 2021 ön elemeleri için sahaya çıkacak Avusturya kadrosuna yer alacağı düşünülüyor.

Landesberg’in babasının kökeni nedeniyle Avusturya pasaportu almasının önünde bir engel bulunmuyor. Fakat FIBA kurallarına göre bir oyuncu bir milli takım için oynadığında başka bir ülke takımına geçişi mümkün değil.

Walla‘ya konuşan Landesberg İsrail’in şu noktaya kadar guard pozisyonunda eksiğinin olmaması nedeniyle oynamamasına şaşırmadığını söylerken Avusturya’nın kayıtsız şartsız kendisine parkede yer vereceğini belirtti. Hala bir milli takıma söz vermediğini belirtirken yeni bir tecrübeye açık olduğunu vurguladı.

Kaynak: Walla & Eurohoops

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Türk Telekom İddaa Tahmini 30.11.19

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 10.hafta mücadelesinde Arel Ünivertsitesi Büyükçekmece Cumartesi saat 20:00’da Türk Telekom …