Anasayfa / Genel / Türkiye – Belçika Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Türkiye – Belçika Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Türkiye - Belçika Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017
Türkiye – Belçika Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Eurobasket‘in en ateşli ve enerjik takımlarından biri olan 12 Dev Adam, Türkiye ile vasat takımlardan biri olan Belçika 5 Eylül Salı günü akşam saat 21:00’da İstanbul Ülker Sports Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Favori olduğumuz maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Belçika lehine 8.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 150.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da henüz baremler açılmamış.

Savaşmadan Olmaz

12 Dev Adam Rusya maçında daha ilk dakikalardan itibaren mesajı vermişti; Biz Savaşacağız. Bunu maç sonuna kadar devam ettirip son topta ise tecrübe eksikliği ile maalesef kaybetmiştik. İkinci maçta İngiltere karşısında beklendiği gibi hiç zorlanmadık diyebiliriz. Son maçta ise sadece grubun değil turnuvanın da favorilerinden biri olan Bogdanovicli Sırbistan’a karşı Rusya tarifesini uyguladık diyebiliriz. Maç boyu Bogdanovic’i çok iyi tutup enerjik oyunumuz ve Melih liderliğindeki yüzdeli üçlüklerimiz ile de skorda kalmayı başardık. Ama son bölümde yine basit hatalar ve kısa beşin dezavantajı olan hücum ribaundları nedeniyle maçı kaybettik. Ama belirttiğim gibi savaşmadan mücadele etmeden bizi yenemeyeceklerini, kolay lokma olmadığımızı gösterdik.

Limitleri Belli

Belçika ilk maçta müthiş bir hücum performansının ardından İngiltere’yi 100’leyip yendikten sonra biraz çıtayı yükseltti gibi görünmüştü. Ama sonrasında Hem Letonya hem de Rusya karşısında bu hücum performanslarının aldatıcı olduğu daha doğrusu İngiltere’nin kötü savunmasından kaynaklandığı ortaya çıkmıştı. Tempoyu kontrol eden takımlar karşısında yarı sahada üretmekte zorlanan bir Belçika takımı izledik. 3 sayılık atışlara çok bağlı oynuyorlar ve bu durumda onlara karşı çok rahat savunma önlemleri almanızı sağlıyor. Pota altından üretim yapamamaları en büyük problem. Savunmada da zaman zaman sertliği sağlayabilseler de istikrarlı değiller.

Türkiye – Belçika İddaa Tahmin

12 Dev Adam için kader maçlarından biri olacak. İngiltere şuanda altımızda ve muhtemelen grupta maç kazanamayacak. Yani bu maçı kazanmamız durumunda üst turu garantileyeceğimizi söylemek yanlış olmaz. Bununla birlikte sert ve enerjik savunmamıza Belçika’nın yüksek skorlara çıkabilecek kalitede olduğunu düşünmüyorum, onlar da bize karşı sert oynayacaktır. İki takımın da hücum potansiyelleri bu maçı üste götürmez, alt öneriyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ALT (150.5)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir