Anasayfa / Büyük Britanya Milli Takımı / Türkiye – Büyük Britanya İddaa Tahmini 13.07.19

Türkiye – Büyük Britanya İddaa Tahmini 13.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası mücadelesinde Türkiye Cumartesi saat 16:30’da Büyük Britanya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları netleştirmemişken Bets10 ise Büyük Britanya lehine 12.5 handikap belirlemiş.

Türkiye gayet iyi bir kadroyla turnuvaya katılıyor ve bana göre takım olmayı becerebilirsek turnuvanın gizli favorilerinden biri konumunda oluruz. Daçka’da Euroleague sahnesinde bile süre alarak iyi işler çıkaran Mert Akay, Banvit’te sorumluluğu artan Şehmuz Hazer, Efes’den ayrılan yetenekli skorer Onuralp Bitim, Efes’in solak forveti Yiğitcan Saybir ve bu seviyelerde tüm alt yapı turnuvalarında fark yaratan Banvit’in uzunu Ragıp Berk Atar turnuvada ay yıldızlılar adına öne çıkmasını beklediğim isimler olacaklar.

Büyük Britanya ise basketbolun halen gelişmekte olduğu ve Avrupa’daki genel seviyenin epey altında olan bir ülke. Dolayısıyla alt yapılarda bu gerilikleri daha da net ortaya çıkıyor. Atletizm konusunda etkili isimlere sahip olsalar da basketbol IQ’su ve tecrübe konusunda turnuvadaki bir çok takımla başedebilecek seviyede değiller.

Milli takımımızın zayıf rakibi karşısında ilk maçtan işi ciddiye alarak dominant bir oyun sergileyeceğini ve özellikle Berke’yi pota altında iyi kullanacağımızı düşünüyorum. Bu turnuvada adını sıklıkla duyacağımız ikili Şehmuz ve Mert’in karşısında Britanya savunmasının pek şansı olmayacaktır, yetenekli guardlarmızın takım liderlik ederek ay-yıldızlıları handikapın aşılacağı farklı bir galibiyete taşımasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Antwerp – Pau Orthez İddaa Tahmini 19.11.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 6.hafta mücadelesinde Antwerp Salı saat 22:00’da Pau Orthez ile karşılaşacak. İddaa misafir …