Anasayfa / Filipinler Milli Takımı / Türkiye – Filipinler İddaa Tahmini 27.06.24

Türkiye – Filipinler İddaa Tahmini 27.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Türkiye Perşembe günü saat 02:00’da Filipinler ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım takım yerine 12.5 handikap belirlemişler. 

Koç Ataman yönetimindeki milli takımımız bu yaz herhangi bir turnuvada yer almayacak, Kasım ayında oynanacak olan Eurobasket 2025 elemelerine hazırlanıyoruz. Bu nedenle de kadroda NBA oyuncularımız yok. Devşirme statüsünde sahada yine Biberovic olacak. Onun yanında Anadolu Efes’den Ercan ile Erkan, Fenerbahçe’den Sertaç, Galatasaray’dan Sadık Emir, Karşıyaka’dan Kenan ve Telekom’dan Okben diğer önemli silahlarımız olacaklar. 

Filipinler ise önümüzdeki günlerde 2024 Paris Olimpiyatları’na katılım için eleme turnuvasında boy gösterecek. Kadrolarına baktığımızda ise tecrübeli uzun Fajardo, Newsome, Brownlee, Scottie Thompson, Dwight Ramos, genç ve yetenekli uzun Kai Sotto öne çıkan isimler konumundalar. En önemli eksikleri NBA oyuncuları Jordan Clarkson. Onlar da bizim gibi bu yaz dönemindeki ilk hazırlık maçlarını oynamamak için sahaya çıkacaklar. 

Akatlar’ın ev sahipliği yapacağı karşılaşmada milli takımımız kağıt üstünde daha iyi bir kadroya sahip olsa da Eurobasket elemelerinde de daha önce gördüğümüz üzere hücumda Larkin ya da Wilbekin gibi skorer guardların yokluğunda üretimde zorlanabiliyoruz. NBA oyuncularımız da yokken bu sıkıntı daha da büyüyor. Filipinler ise NBA oyuncuları Clarkson dışında ideal kadroyla sahada yer alacak. Bu nedenle de bize direnebileceklerini düşünüyorum ki onların bu yaz bir hedef turnuvası oynayacak olması da bu maça daha motive çıkmalarını sağlayacaktır. 

İddaa Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.58
intobet Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …