Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Türkiye – Karadağ İddaa Tahmini 07.09.19

Türkiye – Karadağ İddaa Tahmini 07.09.19

Dünya Kupası klasman mücadelesinde O grubu maçında Türkiye Cumartesi 14:30’da Karadağ ile karşılaşacak. İddaa Türkiye’nin kazanması + toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışken Bets10 ise millilerimizin kazanması + limiti 153.5 olarak belirlemiş.

Millilerimiz maalesef ilk turda ABD karşısında son topa kadar direnip maçı uzatmada kaybettikten sonra final niteliğindeki Çekya maçında ise maalesef sınıfta kaldık hem mental olarak hem de fiziksel olarak. Şimdi Olimpiyat elemelerinde mücadele edebilmek adına bu maçı kazanmak zorundayız. Sakatlığı nedeniyle forma giyemeceği açıklanan Ersan İlyasova’nın yokluğunda gücum performansımız düşecektir bu nedenle de savunmaya odaklanmak zorundayız.

Karadağ turnuvanın en zayıf Avrupa temsilcisi olarak ilk turda 0 çekmişti. Dolayısıyla onların da Olimpiyat elemeleri için bilet kapabilmeleri için bu maçı kazanmaları şart. İkiz kuleleri Vucevic ve Dubljevic’in etkinliğini kullanabilmek için yarı saha basketbolunu tercih eden, düşük tempoda oynayan ve sert savunma yapmaya çalışan bir takım hüviyetindeler. Zaten kısa rotasyonlarındaki yetenek havuzu ve skor potansiyeli de sınırlı.

Çekya maçından sonra toparlanmamız kolay olmayacak, özellikle Ersan’ın da yokluğunda. Ama en azından savunmadaki enerjimizi ve mücadelemizi bu maçta tekrar ortaya çıkarıp galip gelmek için elimizden geleni yapacağımızı düşünüyorum. Karadağ’ın da savunmada bizi zaman zaman zorlayacağını ve maçı düşük tempoda tutmak isteyeceklerini düşünüyorum. Zaman zaman kemik sesleri duyacağımız maçta tercihim düşük skordan ve millilerimizin galibiyetinden yana olacak.

İddaa Oranı: Evsahibi + ALT (152.5) – 2.05
Bets10 Oranı: Evsahibi + ALT (153.5) – 2.38
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …