Anasayfa / Hazırlık Maçları / Türkiye – Polonya İddaa Tahmini 14.08.22

Türkiye – Polonya İddaa Tahmini 14.08.22

Sinan Erdem’in ev sahipliğinde oynanan Hazırlık Maçları kapsamında Türkiye Pazar günü saat 19:00’da Polonya ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 21.5 handikap belirlemişken Hovarda ise handikapı 19.5 olarak açıklamış.

A milli takımımız Slovenya karşısında bir hazırlık maçı değil de sanki EuroBasket yarı final maçı oynamıştı Cuma akşamı. Uzatmaya giden maçta başta Alperen, Cedi, Furkan olmak üzere bir çok oyuncumuz epey yıprandı. Dolayısıyla koç Ataman’ın rotasyona giderek bu isimleri dinlendirmesi bekleniyor, elbette son durumu maç saatine yakın görebileceğiz. İlk 2 maçta forma giymeyen Larkin’in ve Türk vatandaşlığını yeni alan Ercan’ın yine oynama ihtimalleri var. 

Polonya ise İstanbul’daki ilk maçında denk rakibi Ukrayna karşısında beklentilerin çok altında kalmış ve ikinci yarıda ağır kondisyon antrenmanlarının sonucu olarak bacaklar ağır kalmış, 60-88 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta forma giymeyen takımın devşirme skoreri Slaughter’ın bu maçta forma giymesi bekleniyor. İlk maçın aksine bu maçta Garbacz, Ponitka, Manisa’nın yeni transferi Michalak ve tecrübeli Zyskowski’yi daha verimli kullanacaklarını tahmin ediyorum. 

Milli takımımız normal şartlarda elbette maçın ağır favorisi taraftar avantajıyla birlikte. Ama bu bir hazırlık maçı uzatmaya giden ve çok yoğun geçen Slovenya maçının ardından koç Ataman’ın NBA oyuncularımızdan en az ikisini dinlendireceğini düşünüyorum. Bu nedenle de ilk maçta Ukrayna’ya farklı kaybeden, reaksiyon göstermek isteyecek Polonya karşısında kazansak da öyle ciddi farklar elde edebileceğimizi düşünmüyorum. Polonya’nın handikapta kalmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+21.5) – 1.47
Hovarda Oranı: MS 2 (+19.5) – 1.78
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …