Anasayfa / Fersu Yahyabeyoğlu Köşesi / Türkiye – Ukrayna İddaa Tahmini 11.08.22

Türkiye – Ukrayna İddaa Tahmini 11.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Türkiye Perşembe günü saat 20:00’da Sinan Erdem’de Ukrayna ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 155.5 olarak belirlemiş.

Millilerimizde koç Ataman aday kadroyu 16 kişiye düşürdü. Ömer Faruk’un izinsiz kamptan ayrılması ve yerine Ercan’ın kadroya dahil edilmesiyle uzun rotasyonunda bir güç kaybedilmemiş oldu. Furkan, Cedi ve Alperen tüm kamp boyunca takımla beraberlerdi, bu maçta forma giymeleri bekleniyor ama kampa İstanbul’da katılan Larkin’in bu maçta süre alması beklenmiyor. Bormio’da ağır kondisyon antrenmanları yapan millilerimiz haliyle yorgun durumdalar. 

Ukrayna ise koç Bagatskis yönetiminde ülkedeki Rus işgalinin gölgesinde çalışmalarını Letonya’da sürdürüyor. Onlar da milli takımımız gibi ilk kez hazırlık maçı yapacaklar. Ukrayna’nın kadrosunda bir devşirme bulunmadığı gibi NBA oyuncularından Len ve tecrübeli forvet Lypovyy’den de bu maçta faydalanamayacaklar. 14 kişilik kadroda Sanon, bir diğer NBA oyuncusu Mykhailiuk, eski Büyükçekmeceli Gerun ve tecrübeli uzun Pustovyi öne çıkan isimler konumundalar. 

Milli takımımızda Larkin büyük olasılıkla forma giyemeyecek ama Furkan, Cedi, Alperen, Sertaç gibi önemli silahlarımızla Ukrayna’dan daha iyi bir takım olduğumuz gerçek. Bununla beraber ağır kondisyon idmaları ve Larkin’in olmaması tempomuzu düşürecektir, yarı sahada uzunlarımızı kullanacağımızı düşünüyorum. Diğer taraftan Ukrayna’da ise koç Bagatskis oyuncularının henüz hazır olmadığını ve hiçbirini 20 dakikadan fazla kullanmayacağını, sakatlık sıkıntısı yaşamak istemediğini belirtti, yani onların da hücum gücü zayıf kalacaktır. Düşük tempoda ve kısır bir maç bekliyorum ve milli takımımızın 75-80, Ukrayna’nın ise 70-75 bareminde kalmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: ALT (158.5) – 1.49
intobet Oranı: ALT (155.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …