Anasayfa / Hazırlık Maçları / Türkiye – Venezüela İddaa Tahmini 17.06.21

Türkiye – Venezüela İddaa Tahmini 17.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları için oynanacak eleme maçları öncesi Türkiye, Sinan Erdem’de Venezüela‘yı konuk edecek. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Milli takımımız Mayıs sonundan itibaren hazırlıklarına devam ediyor ve son olarak Ömer Faruk ile Cedi’nin de takıma eklenmesiyle artık daha geniş bir rotasyona sahibiz koç Ene’nin de belirttiği üzere. BSL final serisi son maçında belinden sakatlanan Larkin ve NBA’de takımları ile play-off maçlarına devam eden Furkan ile Ersan bu maçta kadroda yer alamayacaklar. Ömer Faruk ile Cedi’nin dışında Sertaç, Buğrahan, Alperen, Metecan, Şehmus gibi çok iyi bir sezonu geride bırakan isimler bu maçtaki silahlarımız arasında yer alıyorlar. 

Venezüela, Kaunas’daki grupta Olimpiyat bileti kapmak için mücadele edecek takımlar arasında yer alıyor. Koç Jose Humberto Perez Rodil’in yönettiği ekipte Michael Carrera, Nestor Colmenares, Heissler Guillent, Gregory Vargas, Jhornan Zamora gibi daha önce uluslararası turnuvalarda tanıdığımız isimler yer alıyorlar. Özellikle iki tecrübeli isim Vargas ve Colmenares ciddiye alınması gereken oyuncular. 

Elbette kağıt üstünde iki takımın arasında ciddi farklar var ve milli takımımız Sinan Erdem’de net olarak maçın favorisi. Cedi ve Ömer Faruk’a koç Ene ne kadar süre verecek tabiki bilmiyoruz ama onlara sınırlı süreler verse ya da hiç oynatmasa bile milli takımımızın Buğrahan, Sertaç, Alperen, Metecan, Şehmus gibi hazır ve formda isimlerle bu maçta sorun yaşamayıp düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da savunmamıza güvenerek rakip için açılan baremden düşük skor seçeneklerine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Braunschweig – Brose Bamberg İddaa Tahmini 23.10.21

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Braunschweig Cumartesi saat 21:30’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. İddaa …