Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Türkiye – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 09.09.19

Türkiye – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 09.09.19

Dünya Kupası klasman mücadelesine Türkiye Pazartesi saat 14:30’da Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Yeni Zelanda lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Turnuvada hayal kırıklığı yaratan millilerimiz Pazar günü oynanan maçların ardından rahatlamış durumda. Nijerya’nın Çin’i farklı yenmesiyle averaj konusunda büyük bir avantaj sağlamış durumdayız. Bu maçta rakibimize 17 sayı farkla yenilsek bile Olimpiyat elemelerinde mücadele etme şansı yakalayacağız. Diğer tearaftan sakatlığı bulunan 3 isim var takımımızda. Sertaç’ın kesin olarak oynaması beklenmiyor, durumları henüz net olmayan Furkan ile Ersan’ın da gerekmedikçe riske edilmeyeceklerini düşünüyorum, ağrıları var iki oyuncunun da.

Yeni Zelanda rahat ekiplerden biri. Olimpiyat elemelerini garantilediklerini söylesek yanlış olmaz. Bu maçta 26 sayıya kadar farklı yenilseler bile yine de Olimpiyat elemelerinde yer alabilecekler. Ancak Webster kardeşler ve Fotu liderliğinde turnuva boyunca ne kadar dirençli bir takım olduklarını gördük. Kendilerini özellikle Avrupa piyasasına tanıtmak isteyen ve bu maçı vitrin olarak görecek bir çok isimleri var. Bu nedenle formalite maçı da olsa dirençlerini kaybetmeyeceklerini düşünüyorum.

İki tarafın da aslında tuzu kuru. Bu nedenle birbirlerini fazla zorlanmadan elele Olimpiyat elemelerine gideceklerini düşünüyorum. Ancak milli takımımızda Sertaç’ın oynamayacak olması, Ersan ile Furkan’ın da büyük olasılıkla riske edilmeyeceğini düşündüğümüzde formda ve dirençli Yeni Zelanda karşısında çok zorlanacağımızı söyleyebilirim. Eksik oyuncularımızla beraber formda Yeni Zelanda karşısında kaybetmemiz sürpriz olmaz bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alıyorum riski azaltmak için.

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.69
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Estudiantes – Unicaja Malaga İddaa Tahmini 26.01.20

İspanya Liga Endesa 19.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 20:30’da Unicaja Malaga ile karşılaşacak. İddaa misafir …