Anasayfa / CD Universidad De Concepcion / U. De Concepcion – Leones Quilpue İddaa Tahmini 24.06.24

U. De Concepcion – Leones Quilpue İddaa Tahmini 24.06.24

Şili Ligi yarı final serisi 4. maçında U. De Concepcion Pazartesi günü saat 03:30’da Leones Quilpue ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.66 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Concepcion normal sezonu 4. sırada bitirmiş olmasına ve seriye dezavantajlı başlamış olmasına rağmen ilk maçta rakibini deplasmanda 8 sayı farkla yenerek servis kırmış, saha avatajını kapmıştı. İkinci maçı kaybetse de evindeki ilk maçın son nefeste kazanarak avantajını korumuş ve 2-1 üstünlüğü yakalamıştı. 89 sayı atarak kazandıkları o maçta Carrasco 26 sayı, 6 ribaund, 6 asist, Silva 20 sayı, 5 asist ve Johnson 10 sayı, 10 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Normal sezonu lider olarak tamamlayan Quilpue ise seriye avantajlı başlayan taraftı ama bunu kullanamadı, daha ilk maçtan evinde 65-73 ile kaybederek kötü bir giriş yaptı. Artık deplasmanda maç kazanmadan final biletini kapma şansları yok… Son maçta ise deplasmanda bu fırsatı ellerinden kaçırdılar, son nefeste 2 sayı farkla kaybettiler. Evans 22 sayı, 6 ribaund, Carrion 14 sayı, 7 ribaund ve Mijares 13 sayı, 4 ribaund ile iyi direnseler de sonunu getiremediler. 

Concepcion rakibini daha ilk maçtan deplasmanda yenerek servis kırmayı başardı. Sonrasında evlerindeki ilk maçta da hata yapmadıkları için 2-1 öne geçtiler ve şimdi evlerinde kazanarak final biletini kapma şansına sahipler. Böyle bir fırsatı yakalamışken ve seride piskolojik olarak üstünlüğe de sahipken hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Carrasco, Silva, Johnson üçlüsünün liderliğinde taraftarlarını da arkalarına alarak kazanacaklarını öngörüyurm. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …