Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Üç Antrenör Adayı Galatasaray TT Arena’da Pişti Oldu

Üç Antrenör Adayı Galatasaray TT Arena’da Pişti Oldu

Tansel Taşanlar Galatasaray Kulübüne’ne yakın bir isim… Bu sabah twitter hesabından Galatasaray’ın antrenör arayışları sırasında yaşanan trajikomik bir olayı paylaştı.

Taşanlar’ın twitleri:

* Bombaya gel… Ömer Yalçınkaya basket takımının başına düşünülen koçlarla acil görüşmek istiyor. 3 adayımız var. Hakan Demir, Ertuğrul Erdoğan ve Yağızer Uluğ. Bu 3 isme de TT Arena’da randevu veriliyor, kendileri davet ediliyor. Buraya kadar her şey normal.

* Bu 3 isme de AYNI GÜN, AYNI SAATTE, FARKLI LOCALARDA toplantı ayarlanıyor. Sonra adaylar anı olsun diye locadan çıkıp bi stadın fotosunu çekelim diyolar. O da ne? Hoppaaaa diğerleri de dışarda. Sen niye burdasın, ben niye burdayım derken ortalık yangın yeri.

Antrenör adaylarından biri anı olsun diye locadan stadın fotoğrafını çekmek istemiş. Bu sırada yandaki locanın camına yandaki locadan birisi vurmuş. Bir bakmış diğer antrenör adaylarından biri ve basmışlar kahkahayı. Daha sonra üçüncü antrenör adayı da gruba dahil olmuş…

Kaynak: Basketfaul

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Oldenburg – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 13.11.19

7DAYS EuroCup 7.hafta mücadelesinde Oldenburg Çarşamba saat 22:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. İddaa ev …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir