Anasayfa / Genel / Ukrayna – İtalya Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

Ukrayna – İtalya Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

Ukrayna - İtalya Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017
Ukrayna – İtalya Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

Eurobasket‘te ilk günü kayıpla kapatan Ukrayna ile denk güçteki rakibi İsrail’i bozguna uğratan İtalya B grubu mücadelesinde 2 Eylül Cumartesi akşamı saat 118:00’de İsrail Tel Aviv Arena’da karşı karşıya gelecekler.

İtalya’nın favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Ukrayna lehine 13.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 141.0 olarak set edilmiş. İddiaa’da henüz baremler açılmamış.

Turnuvanın En Zayıf Ekiplerinden

Tam kadro geldiğinde bile ancak vasat seviyede yer alabilecek Ukrayna, eksikleri ile beraber net olarak turnuvanın en zayıf ekiplerinden biri. Her ne kadar ilk maçta Almanya karşısında birkaç çeyrek varlık göstermiş olsalar da özellikle hücumdaki sınırlı oyunları onları neredeyse tüm takımların gerisinde tutuyor. Düşük tempoda, disiplinli, sert ve hadlerini bilerek oynuyorlar. Pota altını hücumda iyi kullanıyorlar savunmada da çemberi iyi kapatıyorlar. Ama dediğim gibi her alanda sınırlılar. 3 sayılık atışlardaki düşük yüzdeleri onların potansiyelini iyice düşürürken takımda yaratıcı bir kısa olmaması da bir diğer büyük sorun.

Savunma ile Neler Yapabileceklerini Gördük

İlk maçta kadro kalitesi olarak kendilerinden aşağıda kalmayacak olan ve ev sahibi avantajı da bulunan İsrail ile karşılaştı koç Messina’nın İtalya’sı. Belki yıldız skorerlerinin hiç biri bu turnuvada yoktu ama Gigi Datome ve Marco Belinelli‘nin hücumdaki performansları onlar için yeterli olurken savunmada adeta çemberi göstermediler rakiplerine, ders verdiler. İsrail gibi yabana atılmayacak hücum silahları buluna bir takımı sadece ama sadece 48 sayıda tutarak turnuvadaki tüm rakiplerine de göz dağı verdiler. Madalya hedefi bulunan takımlar arasında hücum seviyeleri vasatlarda olan İtalya’nın zaten tek çaresi bu sert savunmayı turnuva boyunca sürdürmek olacak.

Ukrayna – İtalya İddaa Tahmin

Her iki takımda savunmaları ile ayakta kalmaya çalışıyor ve düşük tempoda bir basketbol oynamayı tercih ediyorlar. Bu maçta da savunmaların ön planda olacağını ve iki takımın da 70 sayının altında skorlarda kalacağını düşünüyorum. Net bir alt maçı bizi bekliyor.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ALT (141.0) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir