Anasayfa / Genel / Ukrayna – Litvanya Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Ukrayna – Litvanya Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Ukrayna - Litvanya Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017
Ukrayna – Litvanya Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Eurobasket‘in vasat ekiplerinde Ukrayna ile madalya adaylarından Litvanya B grubu mücadelesinde 5 Eylül Salı günü öğlen saat 15:45’de İsrail tel Aviv Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Litvanya’nın rahat kazanmasını beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Ukrayna lehine 15.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 150.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 981 koduyla açılan maçta Ukrayna lehine 15.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 150.5 olarak belirlenmiş.

Sürpriz Yaptılar

Turnuvaya çok eksik ve zayıf bir kadroyla başlayan Ukrayna, önce Almanya sonra da İtalya’ya dirense de çift haneli farklarla kaybetmişti. Özellikle hücumdaki vasat performansları dikkat çekmişti. 3.maçta ise Litvanya’yı yenip büyük sükse yapan Gürcistan karşısında hücum performansları ile göz doldurdular. Pustovyi yine sahnedeydi. Gürcistan’ın güçlü pota altı rotasyonuna rağmen neredeyse hiç savunma yapmadığı maçta cezayı da kestiler ve 88 sayı atarak kazandılar. Bu galibiyette takımın beyni Lukashov’un da katkısı büyüktü, uzunları çok iyi besledi ve takımın ihtiyacı olan yarı sahadaki yaratıcı rolünü doldurmayı başardı.

İlk Maçtan Sonra Toparlandılar

Kaliteli bir kadroya sahip olan Litvanya ilk maçta Gürcistan engeline takılarak kafalarda soru işaretleri bırakmışlardı. Ama sonrasında bunun gerçekten bir sürpriz olduğunu gösterdiler. Valanciunas’ın beklentilerin altında kaldığı maçlarda, Ulanovas ve Juskevicius gibi yan isimler sahneye çıkarak Kuzminskas’a destek olmuşlar ve hem ev sahibi İsrail’i hem de güçlü İtalya’yı yenerek grup liderleriği için iddialarını sürdürmüşlerdi. Hücumda basit oynayan ve ikili oyunlar artı topsuz katlarla rahat skor bulan Litvanya, tecrübeli guardları ile tempoyu çok iyi kontrol edip çemberi de korumayı bilen bir takım.

Ukrayna – Litvanya İddaa Tahmin

Ukrayna belki son maçta önemli bir hücum performansı sergiledi ama bunun bir sürpriz olduğunu düşünüyorum. Dengeli ve tecrübeli Litvanya’nın bu kadar skor bulmalarına izin vereceklerini düşünmüyorum. Açılan handikap biraz yüksek, Ukrayna direnç gösterebilir ama temponun çok yüksek olmayacağını ve Ukrayna’nın 70 sayılarda kalacağını düşünüyorum. Önerim alt seçeneği olacak.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı: ALT (150.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (150.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir