Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Ukrayna – Polonya İddaa Tahmini 18.07.19

Ukrayna – Polonya İddaa Tahmini 18.07.19

FIBA U20 Avrupa Basketbol Şampiyonası 9.luk – 16.lık klasman maçında Ukrayna Perşembe saat 13:45’de Polonya ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmazken Bets10 ise Ukrayna’nın direkt galibiyeti için 1.41 oran belirlemiş.

Ukrayna grup maçlarında Sırbistan’ı 68-63 yenerek dikkatleri üstüne çekmişti ancak diğer 2 maçlarını kaybettikleri gibi play-off maçında da Fransa karşısında tam anlamıyla dağıldılar, sadece 40 sayı buldukları maçı 28 sayı farkla kaybettiler. Sanon tartışmasız geleceğin yıldız adaylarından biri ancak sadece onun ve Voinalovych’in performansı onlar ilk 8 takımın dışında kalmalarına engel olamadı.

Polonya turnuvanın zayıf halkalarından biri. Grupta bir tek denk rakiplerinden Slovenya’yı o da zorla 3 sayı farkla geçebilmişlerdi. Play-off maçında ise Hırvatistan karşısında fazla varlık gösteremediler ve 14 sayı farkla kaybettiler. Kolenda çok iyi bir turnuva geçiriyor ama tamamen yanlı kalmış durumda, onun yanına çift haneli skor katkısı verebilecek bir isim daha bile çıkarmakta zorlanıyorlar.

Ukrayna Sanon liderliğinde bir adım önde olsa da aslında denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Ancak Ukrayna’nın bu tarz rakiplere karşı direnç gösterebildiğini hatta savunmaya konsantre olurlarsa Sırbistan gibi bir takımı bile yenebildiklerini gördük. Polonya karşısında da zorlanacaklardır ama kazanan taraf olacaklarını düşünüyorum Sanon liderliğinde.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.41
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …