Anasayfa / İddaa Tahminleri / UMF Tindastoll – Keflavik İddaa Tahmini 06.01.23

UMF Tindastoll – Keflavik İddaa Tahmini 06.01.23

İzlanda Ligi 12. hafta mücadelesinde UMF Tindastoll Cuma günü saat 23:15’de Keflavik ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.72 olarak belirlemişler.

Tindastoll ligin orta şekilerli takımlarından birisi. 11 maçlarıdan 6 tanesini kazandılar ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Bu sezon şimdiye kadar evlerinde en iyi iş çıkaran takımlardan birisi, 5 maçtan 4 tanesini kazandılar şuana kadar. İlk 4 maçlarını üst üste kazanırlarken son maçta ise Valur karşısında direnmelerine rağmen uzatma sonunda 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Keflavik ise 11 maçtan 8 tanesini kazandı ve ligin iddialı ilk 4 takımlarından biri konumundalar. Ancak diğer taraftan deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu da belirtelim. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybederken, toplamda da 5 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiklerini belirtelim evden uzakta. Son deplasman maçlarında Njardvik karşısında varlık gösterememişler ve 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında Keflavik’in bir üstünlüğü var gibi görünse de onların deplasmandaki karnesi ne kadar sıkıntılıysa Tindastoll’un ise evindeki performansı o kadar iyi. Dolayısıyla bu maçta galibiyet yolunda bir adım önde olduklarını düşünüyorum. Tindastoll’un Woods, Birgisson, Badmus, Vrkic gibi silahlarını devreye sokarak kazanacağını tahmin ediyorum ama handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
intobet Oranı: MS 1 – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trieste – Napoli İddaa Tahmini 29.01.23

İtalya Lega Basket Serie A 17. hafta mücadelesinde Trieste Pazar günü saat 20:00’da Napoli ile …