Anasayfa / Genel / Unicaja Malaga – Canarias Maçı İddaa Tahmini 28 Mayıs 2017

Unicaja Malaga – Canarias Maçı İddaa Tahmini 28 Mayıs 2017

Unicaja Malaga - Canarias Maçı İddaa Tahmini 28 Mayıs 2017
Unicaja Malaga – Canarias Maçı İddaa Tahmini 28 Mayıs 2017

Liga Endesa‘nın en denk en çekişmeli serilerinden birinde durum 1-1 ve tamam mı devam mı maçında Unicaja Malaga 28 Mayıs Pazar saat 22:30’da rakibi Canarias‘ı bir kez daha evinde ağırlayacak.

Denk güçlerin mücadelesinde sona geldik, takımlardan birinin sezonu tamamlayacağı maçın analizine geçerken baremlere bakalım. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da misafir takım lehine 7.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 144.5 olarak set edilmiş. İddaa‘da 685 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlenirken toplam sayı limiti de 144.5 olarak set edilmiş.

Fırsatı Kaçırmazlar

Normal sezonu dördüncü sırada bitiren koç Plaza’nın ekibi Unicaja Malaga serinin ilk maçında denk rakibini taraftarı önünde çift haneli farkla geçerek avantajını korumuştu. Ama ikinci maçta deplasmanda son çeyrekte başlattıkları geri dönüşü tamamlayamadılar ve kaybettiler. Artık seri 1-1 ve tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. İkinci maçtaki kaybın temel problemi hücumda organize olamamaları ve oyunu fazlasıyla birebirlere yıkmalarıydı. Hal böyle olunca da zaten sert ve kararlı olan Canarias savunmasının kilidini bir türlü açamamışlardı ve sadece 67 sayıda kalmışlardı. İlk maçın etkili ismi Christian Eyenga devreye giremezken iki Amerikalı guard Jamar Smith ile Oliver Lafayette ayakta kalmaya çalışan isimler olmuşlardı. Özellikle pota altından hiç üretemediler, Dejan Musli ve Alen Omic maça hiç gelmemiş gibilerdi. İşin savunma tarafında da rakip kısaları durduramadılar.

Deneyecekler Ama İşleri Zor

Yılın koçu Vidorreta’nın ekibi Canarias sezon boyunca Liga Endesa‘da evlerinde ne kadar dirençli bir takım olduklarını göstermişti. Seriye 1-0 geride başladıktan sonra tamam mı devam mı maçında evlerinde, taraftarları önünde bir kez daha yanıltmadılar ve rakiplerini eli boş gönderdiler. Galibiyetin temelinde yine sezon boyu istikrarlı bir şekilde ortaya koydukları disiplinli takım savunmaları vardı. Özellikle boyalı alanı tecrübeli uzunları Fran Vazquez ve Giorgos Bogris ile çok iyi kapattılar. İşin hücum tarafında ise skorer kısalar devredeydi. Aaron Doornekamp,Tariq Kirksay, Nicolas Richotti takımlarını sırtladılar. Özellikle Arjantinli oyun kurucu Richotti hem attı hem de takım arkadaşlarını çok iyi organize ederek onlara da bir çok pozisyon hazırladı.

Unicaja Malaga – Canarias İddaa Tahmini

Malaga kadro kalitesi ve tecrübe konusunda rakibinden bir adım önde. Bunun yanında evlerinde de iyi iş çıkarıyorlar ve Canarias‘ın sınırlı hücum silahlarına bu kez daha iyi önlem alarak galibiyete ulaşabileceklerini düşünüyorum. Savunma konusunda uzman iki takımın mücadelesinde ikinci maçta olduğu gibi düşük skor bekliyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: ALT (144.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (145.5) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir