Anasayfa / İddaa Tahminleri / Unicaja Malaga – Real Betis İddaa Tahmini 30.10.22

Unicaja Malaga – Real Betis İddaa Tahmini 30.10.22

İspanya Liga Endesa 6. hafta mücadelesinde Unicaja Malaga Pazar günü saat 14:302da Real Betis ile karşılaşacak. Hem İddaa em de Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Malaga koç Navarro ile yeniden yapılandı ve hedefleri eskisi gibi play-off potasında kalıcı olmak. Ancak sezona Endesa sahnesinde pek iyi başlamadılar, 5 maçtan 2 tanesini kazanabildiler. Diğer taraftan BCL ve Endesa’da bu sezon çıktıkları 3 iç saha maçının ikisini kazandılar ki tek kayıp güçlü Real Madrid karşısında gelmişti. Diğer iç saha maçlarında Granca’yı 7 ve Dijon’un tam 20 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Geçen hafta ise deplasmanda denk rakiplerinden Badalona’ya 74-65 ile kaybetmişlerdi. Hücumda zorlandıkları maçta Carter 16 sayı ve Kalinoski 10 sayı ile yegane çift haneli skor üretebilen isimlerdi. Carter hasta olduğu için hafta boyunca antrenmanlara katılamadı, Brizuela tam olarak iyileşemedi ve Kravish’in de yüzde yüzüne henüz gelmediğini biliyoruz. 

Betis ise 5 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildi ve geçen sezon olduğu gibi yine düşme potasında gezineceklerinin mesajını verdiler. Tahmin edeceğiniz üzere evden uzaktaki 2 maçlarında kaybettiler. Önce Bilbao’dan 15 sayı fark yemişlerdi Bask derbisinde sonra da denk rakiplerinden Fuenlabrada’ya 6 sayı farkla kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde olmalarına rağmen bir diğer denk rakip Girona’ya 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Baez ve Kurucs antrenmanlara tam olarak katılamadılar, Nzosa ise henüz yüzde yüz hazır değil. 

İki takım arasında hedefler doğrultusunda bütçe ve dolayısıyla da kadro kalitesi anlamında net farklar var. Malaga’da Carter, Brizuela ve Kravish forma giyemezlerse bile Kalinoski, Djedovic, Perry, Lima, Osetkowski gibi diğer etkili isimlerle Betis gibi kendi sikletlerinde olmayan bir takıma karşı hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Geniş rotasyonlarını iiy kullanarak kalite farkını sahaya yansıtmalarını ve taraftarları önünde handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.48
Hovarda Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …