Anasayfa / Genel / Unics Kazan – Lokomotiv Kuban Maçı İddaa Tahmini 12 Mayıs 2017

Unics Kazan – Lokomotiv Kuban Maçı İddaa Tahmini 12 Mayıs 2017

Unics Kazan - Lokomotiv Kuban Maçı İddaa Tahmini 12 Mayıs 2017
Unics Kazan – Lokomotiv Kuban Maçı İddaa Tahmini 12 Mayıs 2017

Daha ilk maçtan ev sahibi avantajını elinden alan ama sonrasında üst üste kaybeden Unics Kazan 12 Mayıs Cuma günü saat 19:00’da tamam mı devam mı maçında Lokomotiv Kuban‘ı kendi sahasında ağırlayacak.

Her zamanki gibi ilk olarak baremlere göz atıyoruz. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 4.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 150.5 olarak set edilmiş. İddaa‘da 656 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 3.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 150.5 olarak belirlenmiş.

UNICS KAZAN tamam mı devam mı diyecek

Koç Pashutin’in ekibi Unics Kazan deplasmanda çıktığı ilk maçta rakibini yenmeyi başararak ev sahibi avantajını geri kapmıştı. Ama ikinci maçta ve daha da önemlisi serinin kendi sahalarındaki ilk maçında rakiplerine teslim oldular ve büyük avantajı kaybettiler. Son maçta aslında temel olarak istediklerini yapıp savunmayı sertleştirmişlerdi. Ancak bu kez hücumda sınıfta kaldılar. Artisom Parakhouski beklentilerin çok altında kalırken Keith Langford da saha içinden 3/12 ile oynayarak çok kötü bir gece geçirdi. Coty Clarke ve  Latavious Williams kenardan gelerek iyi katkı verseler de yeterli olmadı ve sadece 71 sayıda kaldılar potalarında 83 sayı gördükleri maçta.

LOKOMOTIV KUBAN kazanmaya alıştı

Seriye ev sahibi avantajı ile başlayan Lokomotiv Kuban ilk maçta Kevin Jones‘u kaybetmelerinin şokuyla ev sahibi avantajlarını da rakibe teslim etmişlerdi. Ancak ikinci maçla beraber beklentilerin aksine çok hızlı bir şekilde onsuz oynamaya, 4 kısa ile oynamaya, alıştılar ve üst üste iki maçı kazandılar. Son maçta savunma kimliklerine de tekrar kavuştular, rakibin en önemli silahı Langford’u susturmayı başardılar, 15 sayısının 7 tanesini faul çizgisinden bulabildi tecrübeli oyuncu. Bununla beraber Yunan uzun Ian Vougioukas liderliğinde boyalı alanı çok iyi kapattılar. Hücumda ise Matt Janning‘in üçlükleri ve ikinci maçta kaldığı yerden etkili oyununa devam eden Taylor Rochestie ile rahat ürettiler, bir kez daha atarak kazandılar.

Unics Kazan – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini

Unics Kazan‘ın başkanı takımı motive edebilmek adına kazanamazlarsa son transfer taksitlerini ödemeyeceklerini iletmiş. Tamam mı devam mı maçında mutlaka ev sahibi daha motive daha saldırgan oynayacaktır. Lokomtiv Kuban‘ın da bu seride atarak kazanabildiğini düşündüğümüzde bir kez daha üst kokan bir maç bizleri bekliyor diyebilirim.

İddaa Oranı: ÜST (150.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (150.5) / 1.88Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir