Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Unics Kazan – Valencia İddaa Tahmini 22.03.19

Unics Kazan – Valencia İddaa Tahmini 22.03.19

7DAYS EuroCup yarı final 2.maçında Unics Kazan Cuma saat 19:00’da Valencia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.47 olarak açıklamış.

Rus ekibi koç Priftis liderliğinde çok iyi bir sezon geçiriyor ve onlar için Eurocup’ın favorilerinden biri dememizde hiç bir sakınca yok. Hatta hatırlarsanız bu eşleşme için de erken final demiştim. İlk maçta da bunu gösterdiler zaten, bir diğer favori Valencia karşısında çok iyi direndiler ve deplasmanda sadece 5 sayı farkla yenildiler. Özellikle savunma cephesinde Yarasalar’ı işlerinin hiç de kolay olmayacağının mesajını verdiler. Son çeyreğe 4 sayı farkla önde girmelerine rağmen savunmaları biraz düşünce maçı kaybetmişlerdi.

Valencia ise aslında serideki önemli ev sahibi avantajını pek iyi kullanamamıştı ilk maçta. Ama son çeyrekte kendilerine geldiler diyebiliriz. Maç boyunca kendilerini çok zorlayan Rus ekibinin savunmasına karşı son çeyrekte tempoyu yükseltip tam 25 sayı bularak kazanmayı başardılar. Dubljevic’den sınırlı katkı alabildikleri maçta Tobey’nin pota altındaki etkinliği onlar adına galibiyeti getiren anahtar olmuştu. Ayrıca Thomas ve San Emeterio son çeyrekte Unics’in kısa savunmasını iyi zorlayıp üretimi arttırmışlardı.

Tekrar söylemek istiyorum, erken bir final eşleşmesi izliyoruz. İlk maçta hücum anlamında kısır bir maç izlesek de kalite anlamında üst düzeydi, Euroleague seviyesinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu maçta da aynı sertliğin ve çekişmesinin sahnelenmesini bekliyorum. Ama bu kez Unics için tamam mı devam mı maçı olacak ve McCollum ile arkadaşlarının evlerinde Eurocup’a veda etmeyeceklerini, seriyi tekrar İspanya’ya taşıyacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 1 / 1.40
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.47
Güven İndeksi: 9/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Spojnia Stargard – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 25.09.20

Polonya Ligi 5. maç gününde Spojnia Stargard Cuma saat 21:25’de Wilki Morskie Szczecin ile karşılaşacak. …