Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Ürdün – Fransa İddaa Tahmini 03.09.19

Ürdün – Fransa İddaa Tahmini 03.09.19

Dünya Kupası 4.gün mücadelesinde Ürdün Salı saat 15:30’da Fransa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Ürdün lehine 29.5 handikap belirlemişler.

Ürdün Tucker ve Ahmet Düverioğlu’ndan başka silahı olmayan sıradan bir Asya takımı. Onların da burada olmalarının nedeni 32 takımlı statü. Özellikle kısa rotasyonları kalite olarak bu turnuvanın çok altında ve uluslarası tecrübesi bulunan sadece işte Tucker ve Ahmet var. İlk maçta denk rakipleri Dominik’e karşı bile Ahmet’in ekstra performansına rağmen üstünlük kuramamışlardı ki Ahmet’in her maç böyleme oynama şansı yok.

Fransa ilk maçta gruptaki direkt rakibi Almanya’yı yenerek aslında hedefi tamamladı ve bana göre grup liderliğini garantiledi. Kalan 2 maça formalite icabı çıkacak. Fournier, Batum, De Colo ve Gobert önderliğinde turnuvanın güçlü takımlarından biri Fransa. Sırbistan, Yunanistan ve Litvanya gibi diğer güçlü Avrupa ülkeleri gibi onlar da Asya ya da Afrika kıtasından gelen takımlara karşı net bir üstünlük kuracaklardır.

Ürdün tıpkı Senegal, Fildişi, Güney Kore ve Angola gibi burada sadece 32 takımlık statüden dolayı bulunan, seviye olarak çok altta bir takım. Ahmet ve Tucker’ın performansı onları diğer kıta ülkelerine karşı biraz ayakta tutabilir ama Avrupa takımlarına karşı 30 yememeleri çok zor ki karşılarında çok güçlü ve Almanya’yı yenerek moral depolamış bir Fransa var. Koç Collet ve öğrencilerinin Yunanistan, Litvanya ve Sırbistan gibi bu maçı 30 üzeri farkla kazanıp aynı mesajı vermelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-29.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-29.5) / 1.92
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Astoria Bydgoszcz – Anwil Wloclawek İddaa Tahmini 20.10.19

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Astoria Bydgoszcz Pazar saat 13:30’da Anwil Wloclawek ile karşılaşacak. Hem İddaa …