Anasayfa / Denver Nuggets / Utah Jazz – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.08.20 (Basket Guru)

Utah Jazz – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı çeyrek final serisi 3. maçında, 1-1 eşitlik sonrası, Utah Jazz Cuma saat 23:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 214.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 212.5 olarak belirlemiş.

Utah, ilk maçta da iyi direnmiş ve uzatma sonunda kaybetmişti. Mitchell ne kadar istekli ve hazır olduğunu göstermişti. İkinci maçta ise Mitchell belki ilk maçtaki gibi harikalar yaratmadı ama beklentileri karşıladı yine ve bu kez Clarkson, Gobert, Ingles üçlüsü Bogdanovic ile Conley’nin yokluğunda ona çok iyi destek oldular. Bu sayede tam 124 sayı ürettiler ve 19 sayı farkla kazanmayı bildiler. Uzunları yine de durduramadılar belki ama bu kez kısa savunmasını iyi yaparak Denver’ın 110 sayılara dahi çıkmasına izin vermediler.

Denver ilk maçta da eksik rakibine karşı beklenenden fazla zorlanmıştı ama Murray’nin Jokic’in elinden sazı alarak iyi bir maç çıkarması farkı getirmişti uzatmada da olsa. İkinci maçta savunmada tel tel döküldüler takım olarak. Utah’ın tüm silahlarını en verimli şekilde kullanmasını sadece seyrettiler, sertlik ve direnç hiç onların yanında değildi. Bu nedenl de potalarında 124 sayı görerek kaybettiler. Ama zaten Denver özünde çok iyi savunma yapan bir takım değil, ikinci maçtaki sorun Murray başta olmak üzere kısaların hücumda yetersiz kalmalarıydı.

Seride 1-1 eşitlik var ve takımların eksiklerine rağmen halen ne kadar denk olduklarını iki maçtaki taban tabana zıt skorlarla görmüş olduk. Bu nedenle bu maçta da taraf bahsine yönelmenin riskli olduğunu düşünüyorum. Bunun yerine toplam skora yöneleceğim çünkü iki maçta da gördük ki iki takım da savunma konusunda pek istekli değil ve gününde olan ekip rahatlıkla 120 sayılara çıkabiliyor. Bu maçta da takımlardan en az birinin 120 sayılara çıkmasını beklediğim için tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ÜST (214.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (212.5) – 1.44
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Real Betis – Real Madrid İddaa Tahmini 27.10.20

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde Real Betis Salı saat 20:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. …