Anasayfa / NBA / Utah Jazz – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 21.08.20

Utah Jazz – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 21.08.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde 3. maçlar başlıyor. Seride durumu 1-1’e getiren Utah Jazz, Cuma gecesi saat 23:00’te Denver Nuggets ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçın handikaplarını ev sahibi lehine 5.5 olarak belirlerken bets10 6.5 olarak belirlemiş.

Utah Jazz ikinci maçta 4 farklı oyuncudan en az 18 sayı olmak üzere çift haneli katkılar aldı. Donovan Mitchell her zamanki performansıyla 30 önemli sayı bulurken Gobert içeriden, Ingles dışarıdan çok önemli sayılar üretti. İlk maçta olduğu gibi yine 124 sayı buldular fakat bu sefer rakiplerini de durdurmayı başardılar. İlk maçın suskun ismi Jordan Clarkson ilk çeyrekte önemli şutlar bularak takımı öne taşımıştı. Mike Conley geri dönüyor. Bu maçta oynama ihtimali oldukça yüksek.

Denver Nuggets ilk maçta Jamal Murray ve tecrübeyle birlikte ayakta kalmıştı. Murray’in 14 sayıda kalması ve hücumda 4. ismi bulamamaları 104’te kalarak maçı kaybetmelerine neden oldu. Micheal Porter Jr 28 sayıyla takımın en yüksek skoreri oldu fakat çaylaklığı savunmada çok fazla probleme neden oluyor. Oyunda kaldığı sürece Utah’ın onun üstüne hücum ettiğini görebiliyoruz. Takımda yeni bir sakatlık yok.

Utah Jazz ikinci maçta gösterdiği performansla seride biraz daha avantajlı duruma geldi. Hepsinden önemlisi bu maç önemli oyuncuları Mike Conley’e kavuşabilirler. Denver ise kaliteli oyunculara sahip fakat hâlâ Gary Harris ve Will Barton’dan yoksun. Bu yüzden de skor dağılımını yapamayabiliyorlar. Will Barton zaten geri dönemeyecek, Harris dönerse belki bir şeyler değişebilir. Ama bu koşularda Utah’ın 2-1 öne geçmesini bekliyorum.

Eksikler:

Utah: Mike Conley (maç saati), Bojan Bogdanovic
Denver: Gary Harris, Will Barton 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.44Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …