Anasayfa / NBA / Utah Jazz – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 24.08.20

Utah Jazz – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 24.08.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde 4. maçlar başlıyor. Seride geriye düştükten sonra art arda 2 galibiyet alarak 2-1 öne geçen Utah Jazz, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Denver Nuggets ile karşı karşıya gelecek. İddaa Utah’ın galibiyeti için 1.50 oran belirlemişken bets10 1.61 oran belirlemiş.

Utah Jazz serinin ilk maçını uzatmalarda kaybettikten sonra müthiş bir ivme yakaladı. İkinci maçı takım halinde iyi bir performans sergileyerek 19 sayı farkla kazandıktan sonra üçüncü maçta önemli oyun kurucu Mike Conley’e kavuştular. Conley 8’de 7 üçlük isabetiyle 27 sayıyla oynayarak 37 sayılık ezici galibiyette çok büyük rol oynadı. Pota altında Gobert daha dominant olunca Donovan Mitchell, Joe Ingles ve Jordan Clarkson gibi üç öneml ismin toplam 33 sayı attığı maçı 37 farkla kazanmak çok önemli. Tabii istatistik kağıdına yansımayan işin savunma yanında da çok özeldiler.

Denver Nuggets ilk maçta Jamal Murray’in etkin oyunuyla uzatma sonucu kazanmasını bilmişti. O maçı da son anlarda çeviren ekip serinin favorisiydi ama adeta darmadağın oldu. Son ki maçta Jamal Murray’in eşleşmesine koyulan Royce O’Neale çok iyi savunma yapıyor. İki maçtır sessiz kalan Murray’in yanında Jokic ve Micheal Porter JR. de kendi performanslarından uzaklaşmaya başladı. Gary Harris’in durumu belirsiz olarak rapor edilse de oynama ihtimali çok düşük. Ki oynasa dahi Bubble’da hiç forma giymediği için bir anda ısınıp havayı değiştirecek bir etki yaratma ihtimali çok düşük.

Utah Jazz seride özellikle 3. maçta aldığı 37 sayılık dominant galibiyetle ipleri eline aldı. Son periyota girilirken skorun 94-62 olması Denver’ın ne biçim bir hezimete uğradığını gösterir nitelikte. Bu maçı Denver’ın mutlak bir şekilde kazanması lazım fakat moralleri düşük ve daha kötüsü kapasiteleri de Utah’a göre düşük. Ben Utah’ı bu maçta da favori görüyorum.

Eksikler:

Utah: Bojan Bogdanovic
Denver: Will Barton, Gary Harris (belirsiz)

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.61Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …