Anasayfa / NBA / Utah Jazz – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 16.11.22

Utah Jazz – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 16.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Utah Jazz, çarşamba sabaha karşı saat 05:00’te New York Knicks ile Vivint Smart Home Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını konuk takım lehine 2.5 olarak belirlemiş.

Utah Jazz son iki maçında Washington ve Philadelphia’ya konuk oldu. İki maçta da mağlup olan ekip Washington karşısında kötü performans sonucu kaybederken, Philadelphia maçında ise Embiid’in 59 sayılık olağanüstü performansına engel olamadı. Buna rağmen iki maçta da ezildiklerini söyleyemeyiz. Şu ana kadar Vivint Smart Home Arena’da oynadıkları 5 maçı da kazanan ekip son üç iç saha maçında sırasıyla 124, 121 ve 139 sayı üretmişti.

New York Knicks ise geride kalan 13 maçtan 6 galibiyet çıkarmayı başardı. Hücumda ortalama olan kadrolarına rağmen iyi işler başarıyorlar ama işin savunma tarafında çok kötüler. Şu ana kadar oynadıkları maçlarda ortalama 116.8 sayı yediler ve ligin en çok sayı yiyen 6. takımı oldular. Son maçta ise Oklahoma ile karşı karşıya gelmiş ve rakibinden üç çeyrekte 122 sayı yemişlerdi. Maç başına 14.1 üçlük yiyen ekip bu kulvarda ise 2. konumda.

Utah Jazz ligi son derece enerjik bir şekilde açmış ve tempolu maçlar izletmişti bize. Maç başına 116.9 sayı kaydediyorlar ve hücum üretkenliği konusunda 5. sıradalar. Bu maçta da iki mağlubiyetin ardından çok yüksek bir tempo göstermelerini bekliyorum. New York Knicks cephesi de şu ana kadar iyi maçlar çıkardı savunmadaki zaaflara rağmen. Ama bu gece zaaflarını çok iyi değerlendirebilecek üst düzey kimyaya sahip bir takımla karşılaşacaklar. Tercihimi Utah’tan yana yapacağım fakat risk ve yüksek oran severler için MS 1 & ÜST seçeneği güzel gözükmekte. 

Eksikler:

Utah: –
New York: –

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …