Anasayfa / NBA / Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (3) 14.08.20

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (3) 14.08.20

NBA’de normal sezonun son maçları oynanıyor. Utah Jazz, Cuma gecesi saat 01:30’da San Antonio Spurs ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 deplasman ekibi için sayı limitini 116.5 olarak belirlemiş. 

Utah Jazz iyi bir sezon geçirdikten sonra Batı konferansını 6. sırada bitiriyor. Playoff rakibi Denver Nuggets olan ekip Bubble’da sadece 2 maç kazanarak pek parlak bir performans sergilemedi. Üstelik Houston eşleşmesinden kaçmak uğruna bilerek ciddiye almadıkları maçlar oldu. Eksik Dallas maçında gördük bunu. Bugün takımın bel kemiklerinden Rudy Gobert ve Mike Conley forma giymeyecek.

San Antonio Spurs Batı konferansının 8. sıra taliplerinden bir diğeri. Onlar için senaryo daha zor. 8. sıra için bu maçı kesin olarak kazanmaları ve Memphis-Portland ikilisinin kaybetmesi gerekiyor ve bu oldukça düşük bir ihtimal. 9. olmak için yine kazanmak zorundalar ama bu sever Phoenix, Portland ve Memphis 3’lüsünün en az 2’sinin kaybetmesi gerekiyor. Zaten yenilirlerse eleniyorlar.

San Antonio oynadığı 7 maçın 5’ini kazandı. Beklentileri çok düşük tutan otoritelere sürpriz yaşattı. Kalma ihtimalleri zor ama yine de bu dönemde çokça taktik ve teknik kazançlar yaşadıklarını düşünüyorum. Utah ise yeri belli olmuş bir ekip. Bu maça formalite icabı çıkacaklar. En önemli savunmacıları yok. San Antonio’nun kendi limitini geçeceğini düşünüyorum.

Eksikler:

Utah: Rudy Gobert, Mike Conley
San Antonio: Bryn Forbes

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (116.5) – 1.52
JetBahis Oranı: Deplasman ÜST (116.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (2) 23.09.20

NBA play-offlarında batı konferansı final serisi üçüncü maçında salıyı çarşambaya bağlayan gece 04:00’da Denver Nuggets …