Anasayfa / Genel / Valencia Badalona Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

Valencia Badalona Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

25 Şubat Cumartesi günü saat 21:00’de Liga Endesa sahnesinde Valencia, Badalona’yı ağırlıyor. 702 kodlu maç için iddaada Badalona lehine 15.5 handikap ve toplam sayı baremi de 159.5 sayı açılmış. Yurtdışında ise yine Badalona lehine 15 handikap ve toplam sayı baremi de 159.5 açılmış.

Koç Martinez’in ekibi çift kulvarda, Eurocup’da ve Liga Endesa’da da yoluna doludizgin devam ediyor. İspanya’da Barcelona ile birlikte 3.sırayı paylaşıyorlar ve zirvedeki Tenerife ve Real’in sadece 1 maç gerisindeler. Liga Endesa’da 2017 yılına müthiş başladılar, 5 maçlarında sadece 1 kayıp yaşadılar ki o da deplasmanda lider Real’e karşıydı. Hücumda takım olarak skoru paylaşıyorlar, zaman zaman Dubljevic ön plana çıksa da genelde 3-4 oyuncu çift hanelerle katkı veriyor. Sikma, Martinez, Diot ve San Emeterio bu isimlerden bazıları. Rakip potalara ortalama 83 sayı gönderiyorlar, 6.sıradalar. Savunma ise onların bu sezon yakaladığı başarının temeli, ortalama 75 sayı yiyorlar ve bu alanda lig 2.si konumundalar.

Liga Endesa’da alt sıralara yakın takımlardan biri Badalona. Koç Ocampo’nun ekibi şuana kadar 6 galibiyet alabildi ve Murcia ile birlikte 14.sırayı paylaşıyorlar. Düşme potasındaki Obradoiro’dan sadece 1 maç yukardalar. Son 3 maçlarında ise iyi iş çıkarılar ve 2 galibiyet elde ettiler, toparlandılar biraz olsun. Zaten kaybettikleri maçta zorlu Tenerife deplasmanıydı. Hücumda Liga Endesa’nın zayıf ekiplerinden biri Badalona ortalama 78 sayı atabiliyorlar ve 14.sıradalar. Yıldız bir skorerlerinin olmaması onları genelde zorluyor. Tecrübeli forvetler Bogdanovic ve Vidal skor yükünü sırtlamaya çalışıyorlar. Savunmada da durumları pek iyi değil ortalama 83 sayı yiyorlar ve özellikle çemberi korumakta zorlanıyorlar. Miralles ve Nogues’in sakatlığı devam ediyor, Smith’in de durumu maç saatinde belli olacak.

Valencia’nın son 2 Liga Endesa maçında da 159 baremi rahat geçildi. Aynı şekilde Badalona’nın da son iki maçı bol skorlu geçti ve bu barem rahat aşıldı. Boyalı alanda kolay sayı yiyen Badalona karşısında ritmini bulmuş olan, istim üstündeki Valencia’nın Karadağlı uzunu Dubljevic liderliğinde 85-90 arasında skor bulabileceğini ve baremin aşılacağını düşünüyorum.

ÜST 159.5 / 1.70 (iddaa)

ÜST 159.5 / 1.90 (bets10)

 Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir