Anasayfa / İddaa Tahminleri / Valencia – Real Madrid İddaa Tahmini 10.06.19

Valencia – Real Madrid İddaa Tahmini 10.06.19

İspanya Liga Endesa yarı final serisi 3.maçında Valencia Pazartesi saat 22:00’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının direkt galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.50 olarak açıklamış.

Yarasalar ilk 2 maçta güçlü rakipleri karşısında beklentilerin altında bir direnç gösterdiler ve ilk maçı 22 ikinci maçı ise 13 sayı farkla kaybettiler. Özellikle Real Madrid’in beklenmeyen sertlikteki savunması karşısında epey zorlandılar, ilk maçta 72 ikinci maçta ise 66 sayı bulabilmişlerdi sadece… Özellikle Thomas’ın dış şut tehditini çok aradılar.

Real cephesinde ise işler yolunda. İlk 2 maçta ev sahibi avantajını çok iyi kullandılar ve Fuente San Luis’e 2-0 üstünlükle geliyorlar. Hücumdaki etkili performanslarının yanı sıra alışılmadık şekilde savunmada çok konsantre ve disiplinli bir görüntü verdiler bu maçlarda. Zaten farklı ve rahat kazanmalarının temelinde de bu savunma anlayışı yatıyordu. Son maçta bir ara zorlansalar da tecrübeli yıldız Llull sazı eline alarak galibiyeti getirdi.

Valencia rakibin güçlü pota altı rotasyonuna karşı neredeyse tek başına Dubljevic ile ayakta durmaya çalışıyor. Tobey özellikle son maçta biraz kıpırdanmış olsa da Eurocup şampiyonluğunda önemli rol oynayan Thomas – Labeyrie ikilisi aksıyor. Şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve son maçta başlattıkları direnci arttırarak sürdüreceklerdir. Ancak Real’in o kadar geniş ve tecrübeli bir rotasyonu var ki deplasmanda da olsalar artık seriyi daha fazla uzatmayacaklarını ve zor da olsa kazanarak adların finale yazdıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 2 / 1.40
Bets10 Oranı: ML 2 / 1.50
Güven İndeksi: 9/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Partizan – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 17.06.19

Sırbistan Ligi final serisi 4.maçında Partizan Pazartesi saat 19:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. Hem İddaa …