Anasayfa / İddaa Tahminleri / Vaqueros de Bayamon – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 30.06.24

Vaqueros de Bayamon – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 30.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Pazar günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Bayamon bu sezonun en zayıf halkası konumunda. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve sadece yüzde 28.1’lik kazanma oranına sahipler. Bu da onları sadece B grubunun değil, tüm ligin en kötü takımı yapıyor. Son 2 maçlarına baktığımızda se deplasmanda Carolina’ya 10 sayı ve içerde Quebradillas’a tam 21 sayı farkla yenildiklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını görmüştük. 

Mayaguez de son dönemde formsuz, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de kendilerine 14 galibiyetle 4. sırada yer bulabildiler. Ponce’ye yakalandılar ve artık ilk 4 sıradaki yerleri tehlikeye girmiş durumda. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarında  da kayıplar yaşadıklarını gördük. Sırasıyla rakipler onlara 8 sayı, 14 sayı ve yine 8 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. 

Bayamon genel olarak sezonun en kötü takımı konumunda. Ancak evlerinde oynamanın avantajıyla son dönemin formsuz ekiplerden biri karşısında direnebileceklerini düşünüyorum. Mayaguez’i böyle formsuz ve moralsiz yakalamışken aradıkları çıkış için bir adım atabileceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle düşük bir güven endeksiyle olsa da Bayamon lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim bu maçta. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.64
Bets10 Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.77
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …