Anasayfa / İddaa Tahminleri / Varese – Reggio Emilia İddaa Tahmini 03.03.19

Varese – Reggio Emilia İddaa Tahmini 03.03.19

İtalya Lega Basket Serie A 20.hafta mücadelesinde Varese Pazar saat 19:00’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Varese şimdiye kadar topladığı 11 galibiyetle kendisine 6.sırada yer buldu ki 4.sıradaki Avellino ile aralarında sadece 1 maç var, yani play-off’laraev sahibi avantajı ile başlamak için hedefe epey yakınlar. İç saha performansları da çok iyi, 9 maçtan 7 galibiyet çıkardılar. Son 3 iç saha maçlarından ikisini de kazanmışlardı, Cantu’yu 18 ve Sassari’yi 11 sayı farkla rahat geçmişlerdi.

Reggio Emilia ise bu sezonun en zayıf halkası, 5 galibiyetle düşme hattında yer alıyorlar. Aynı şekilde deplasman karneleri de kötü, 9 maçtan sadece birini kazanabildiler. Evden uzakta oynadıkları son 3 maçta sırasıyla Cremona’dan 17, Sassari’den 11 ve Torino’dan tam 19 sayı fark yemişlerdi. Ayrıca lige verilen arada yıldız skorerleri Rivers’ı da Kızıl Yıldız’a kaptırdılar ve yerine bir takviye yapmadılar.

Varese bu sezon sergilediği performansla ligin flaş takımlarından biri. Salumu, Avramovic ve Cain gibi aslında sıradan seviyedeki isimlerle çok iyi bir takım havası yakaladılar ve özellikle iç sahada etkili bir performans sergiliyorlar. Karşılarında ise ligin zayıf halkası Reggio Emilia. Yıldız skoreri Rivers’ı da kaybetmiş olan R.Emilia’nın bu zorlu deplasmanda fazla aayakta kalabileceğini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 25.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Dijon Cuma saat 22:00’da Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. İddaa …